DZIARMA zdradza, co ostatnio nią wstrząsnęło

Gościmy reprezentantkę labelu 2020 w nowym odcinku cyklu JKŻ.


2024.03.05

opublikował:

DZIARMA zdradza, co ostatnio nią wstrząsnęło

Przy okazji premiery „Wifey MIXTAPE-u” DZIARMA odwiedziła naszą redakcję, by spotkać się z Marcinem Flintem. Na naszym kanale znajdziecie już Flintesencję i Najgorsze Pytania z jej udziałem, dziś mamy dla Was JKŻ, czyli stare dobre Jak K***a Żyć? Artystka nie gościła nigdy wcześniej w tym cyklu, stąd niniejszy odcinek jest pierwszą okazją, by poznać jej odpowiedzi na tradycyjnie zadawane w nim pytania. Do czego Agata chciałaby przekonać ludzi? Co chciałaby przeżyć? Co ostatnio nią wstrząsnęło i co widzi, kiedy wieczorem zamyka oczy, próbując zaznąć. Artystka zdradza nam także, co uważa za swój największy grzech młodości, mówi też, komu bez wahania pożyczyłaby milion złotych, a raczej komu by nie pożyczyła i dlaczego.

Przypominamy także wspomniane wcześniej materiały. W najgorszych pytaniach DZIARMA mówiła m.in. o życiu seksualnym influencerek i o tym, jak leczyć złamane serce.

Tymczasem we Flintesencji artystka zauważa, że nagle znalazła się w centrum uwagi hejterów i nie ukrywa, że wyjątkowo ją to zdziwiło. W podcaście sporo miejsca poświęciliśmy naturalnie także procesowi pracy nad mixtape’em.

Polecane

Share This