„Dzień Dobry TVN” nazwało Sariusa Siriusem. Zobaczcie, jak reaguje raper

Raper odebrał materiał TVN-u jako sugestię, że nie jest autorem swojego tekstu.


2021.04.03

opublikował:

„Dzień Dobry TVN” nazwało Sariusa Siriusem. Zobaczcie, jak reaguje raper

foto: Maciej Malik

W mijającym tygodniu w sieci pojawiło się wideo do wspólnego utworu Deemza, Beaty Kozidrak i Sariusa. Premierę odnotowała m.in. stacja TVN. Na stronie emitowanego na jej antenie programu „Dzień Dobry TVN” pojawił się materiał poświęcony piosence, w którym pomylono pseudonim Sariusa. Częstochowski raper został nazwany w newsie Siriusem. Ponadto w artykule odnotowano także, że „Nad tekstem wyjątkowej piosenki pracowała Paulina Przybysz”.

Ta druga informacja jest w pewnym sensie prawdą, nazwisko Pauliny znajduje się w creditsach utworu. Trzeba tu jednak zaznaczyć, że odpowiadała ona za część wykonywaną przez Beatę Kozidrak, nie przez Sariusa. Raper tymczasem zinterpretował tekst jako sugestię, że nie napisał swojej zwrotki.

Ławki, bloki, hip-hop, graffiti, buntownicza kultura bloków w telewizji, mroczny, szczery rap. Szkoda, że nie mam ksywy Sirius i żadnego tekstu nie pisała mi Paulina Przybysz, ale ok – napisał Sarius.

Sprawdź także: Jak Malik rozlicza się z osobami rzucającymi rasistowskimi wyzwiskami?

Wraz z premierą singla „Kruki” ruszył preorder albumu producenckiego Deemza „Sauce”. Wydawnictwo będzie zawierać ponad 30 tracków, w których usłyszymy ponad 50 wykonawców.

Przypomnijmy, że raper odpalił przedwczoraj preorder swojej nowej płyty „Antihype 2”. Wydawnictwo trafi do fanów czerwcu. Póki co raper chwali się wynikami sprzedaży, zdradzając, że w ciągu pierwszej dobry płytę zamówiło ponad 2,5 tysiąca fanów.

Polecane

Share This