„Dziewczyny z Dubaju” – teaser filmu wyprodukowanego przez Dodę już dostępny

"Ile musiałby zapłacić ktoś, aby się z tobą przespać"?


2021.08.23

opublikował:

„Dziewczyny z Dubaju” – teaser filmu wyprodukowanego przez Dodę już dostępny

fot. kadr z wideo

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun „Dziewczyn z Dubaju”, współprodukowanego przez Dodę filmu w reżyserii Marii Sadowskiej. Materiał zwiastujący produkcję można zobaczyć na kanale dystrybutora – firmy Kino Świat.

Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari – reklamuje film dystrybutor.

„Dziewczyny z Dubaju” to historia Emi, młodej ambitnej dziewczyny, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę.

Film nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Wiadomo tylko, że ma trafić na ekrany jesienią.

Polecane

Share This