Dziś premiera płyty Hansa Solo


2011.04.20

opublikował:

Dziś premiera płyty Hansa Solo

Hans Solo – „8”, to 8 z kolei album wyprodukowany pod szyldem producentów Pięć Dwa Dębiec, wydany w 8 lat po premierze najbardziej znanej płyty Hansa – „PŃ VI”.

Na nowym albumie artysta robi ukłon w stronę najstarszych fanów, którzy stęsknili się za stylem, jaki prezentował na płycie Pięć Dwa Dębiec „PŃ VI”. Ponad 70 minut muzyki ukazuje rozwój Hansa, który już dawno zdążył wyjść poza schematy, porusza się swobodnie wśród różnych gatunków muzycznych, wymykając się szufladkom i stereotypom. Jego teksty to zawsze celne komentarze i błyskotliwe spostrzeżenia, udowadniające, że jest bardzo uważnym i wrażliwym obserwatorem otaczającej nas rzeczywistości.

Album Hans Solo – 8 to krążek dla koneserów muzycznych poszukiwań i łączenia najróżniejszych brzmień. Muzyka, którą przygotowali Deep i Bobik/DarkBeatz, daleka jest od schematu – to nie tylko soczyste rapowe brzmienia, ale również subtelne kompozycje oraz trip hopowe odniesienia doskonale znane z poprzedniej płyty. Na krążku nie brakuje również nowoczesnych dźwięków, jakie prezentuje producent Robako/Goorky Side w koncertowym „bangerze” „Do Póki Jestem”. Pojawiają się także żywe instrumenty wnosząc niesamowitą energię funky, rocka oraz reggae za sprawą takich muzyków jak OFFreason, EneDueRabe, czy The Old Cinema, oraz producentów i realizatorów takich jak Robert „Litza” Friedrich (będący m.in. gitarzystą Kazik Na Żywo). Gościnnie prezentują się doskonale znani z „PŃ VI” Ron Dzik i Wiśnia, a także Deep, Stachu/Fun Box i BF.Co.

Płytę promuje rewelacyjny singiel „Zmywam”, do którego powstał równie wyśmienity teledysk:

Lista utworów:

01. Intro

02. Pierdol się Hans

03. 300

04. Odetchnąć Pełną Piersią ( Wiśnia, Deep)

05. Wyższa Kultura Osobista

06. Nudne

07. Polak Wyjątkowy Song

08. Kac ( Ron)

09. Dopóki Jestem

10. Syjon ( Dyzio, BF.Co)

11. Wierzyć ( OFFreason)

12. Sam

13. Babilon ( EneDueRabe, BF.Co)

14. Zmywam

15. Węże cz.1

16. Węże cz.2 ( Stachu/Fun Box)

17. Węże cz.3

18. ZłoTo

19. Outro

Polecane

Share This