Dziś premiera „Toastu” Kasi Popowskiej

Płytę wyprodukował Maciej Wasio


2020.11.27

opublikował:

Dziś premiera „Toastu” Kasi Popowskiej

Najnowszy album Kasi Popowskiej „Toast” jest już dostępny w sprzedaży w salonach Empik i na empik.com. Można go również posłuchać w serwisach cyfrowych.

Dała się poznać jako niezwykle utalentowana songwriterka i wokalistka z Łodzi. Od lat z gitarą w ręku komponuje utwory dla siebie i innych. Publiczność pokochała ją za utwór „Przyjdzie taki dzień”, który podbił listy przebojów rozgłośni radiowych w całym kraju w 2014 roku. Od tamtego czasu jej oryginalna i ciepła barwa głosu nieprzerwanie gości w eterze.

 

Album „Toast” to trzeci album Kasi Popowskiej, który ukazał się 27 listopada 2020. Surowe, a jednocześnie ciepłe brzmienia, mocniejsze gitary i minimalizm w instrumentarium – tak można opisać jej najnowsze wydawnictwo. Jest to też album bardziej intymny i dojrzalszy niż poprzednie.

Na płycie „Toast” znalazło się 11 utworów z emocjonalnymi tekstami. Album zapowiadały single „Nie ma nas”, „Nim potłuczemy szkło” oraz „Powiedz gdzie”, które wyznaczają kierunek pozostałym utworom na płycie.

Produkcją albumu zajął się Maciej Wasio, ceniony i utalentowany producent z Wrocławia, który na swoim koncie ma współpracę z m.in. Jamalem, Patrycją Markowską i Afromental. Przy produkcji albumu współpracowali również m.in. Marcin Bors, Paweł Wochna, Kamil Durski, Piotr Rubik oraz Radosław Owczarz.

Kasia Popowska „Toast” – tracklista
Wierz mi
Ty i ja
Nim potłuczemy szkło
Powiedz gdzie
Pod prąd
Próbuj
Trop
Nie ma nas
Tu
Bal
Toast

Polecane

Share This