Echinacea: okładka, tracklista, preorder…

Numer Raz zaprasza na imprezę promocyjną (video)


2011.03.12

opublikował:

Echinacea: okładka, tracklista, preorder…

Premiera pierwszego albumu formacji Echinacea odbędzie się 19 marca, już dzisiaj wydawca płyty Aloha Entertainment prezentuje okładkę oraz tracklistę.


Na krążku znajdzie się trzynaście utworów, a gościnnie pojawiają się m.in. Proceente, Numer Raz, O.S.T.R, Eldo czy DJ Kebs:

1. Mały świat wita nas

2. Miejski kwiat (feat. Proceente)

3. Złodziej wersów

4. Czekając na falę (feat. Numer Raz, DJ Kebs)

5. Weź oddech (feat. DJ Kebs)

6. Z tobą

7. Cogifonia (feat. DJ Kebs)

8. Wiatr słów (feat. DJ Kebs)

9. Upadek (feat. DJ Kebs)

10. Historie z sąsiedztwa (feat. DJ Kebs)

11. Nieuchwytni

12. Spacer (feat. O.S.T.R., DJ Kebs)

13. Dobranoc (feat. Eldo)

Płytę zatytułowaną `Echinacea` można zamawiać już w preordzerze za pośrednictwem stron http://www.alohasklep.pl/?199,plyta-echinacea-echinacea-(reorder)-gratis oraz http://allegro.pl/show_item.php?item=1499657360 – kupując krążek w preorderze otrzymasz go przed sklepową premierą.

Na dzień przed premierą albumu, czyli 18 marca, w warszawskim klubie `U artystów` odbędzie impreza promocyjna zespołu Echinacea połączona z koncertem. Wstęp na to wydarzenie kosztować będzie 15 zł lub przy zakupie płyty na wejściu za 30 złotych – gratis.

Numer Raz poleca płytę i zaprasza na imprezę promocyjną:

Formacja Echinacea to trzech raperów: Parker, Pudel i Siódmy. Dwóch pierwszych to twórcy legendarnego zespołu Echo, którego debiutancki krążek „Po prostu Echo” ukazał się w 2000 roku nakładem Blend Records. Po kilkuletniej przyjaźni z Siódmym, artyści stworzyli nowy projekt, który na pewno zamiesza na polskiej scenie muzycznej, nie tylko hip-hopowej. Wyobraźnia tych trzech raperów sięga bowiem poza bloki, miejskie mury i ulice.

Polecane

Share This