Ed Sheeran wystąpi w Polsce


2021.09.17

opublikował:

Ed Sheeran wystąpi w Polsce

fot. mat. pras.

Ed Sheeran ogłosił swoją najnowszą trasę + – = ÷ x Tour (wymawiane The Mathematics Tour), która odbędzie się na stadionach w roku 2022. Tournée rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku. 25 sierpnia artysta dotrze do Polski, by wystąpić na PGE Narodowym w Warszawie.

Ogólna sprzedaż biletów na wszystkie kraje rozpocznie się w sobotę 25 września. Bilety będzie można nabyć na stronie www.edsheeran.com.

Najbliższa trasa Eda + – = ÷ x Tour odbędzie się na stadionach po raz pierwszy od przełomowej Divide Tour z lat 2017 – 2019. Była to oficjalnie najpopularniejsza trasa, która przyniosła najwyższe zyski jeszcze przed jej zakończeniem. Podczas przyszłorocznego tournée fani będą mieli okazję zobaczyć Eda wykonującego po raz pierwszy na żywo wybór utworów z najnowszego albumu „=”. Będą mogli również doświadczyć wyjątkowej produkcji, z okrągłą sceną na środku stadionu, na której Ed wystąpi w każdym kraju otoczony publicznością.

Wyczekiwany album Eda ukaże się 29 października. Wydawnictwo promują single „Bad Habits” oraz „Shivers”, które artysta wykonał na żywo podczas ubiegłotygodniowej gali MTV VMA.

Polecane

Share This