Edyta Górniak przegrała w sądzie. Wokalistka musi zapłacić wysokie odszkodowanie

Gwiazda jest obecnie w Indonezji, gdzie - jak sama mówi - walczy z nałogiem.


2023.05.12

opublikował:

Edyta Górniak przegrała w sądzie. Wokalistka musi zapłacić wysokie odszkodowanie

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Edyta Górniak od jakiegoś czasu przebywa w Indonezji. Artystka poleciała tam w związku ze swoją słabością do… kawy. Artystka przyznała, że jest od niej uzależniona i że jest to dla niej problem. To jednak zaledwie jeden z kłopotów, z którymi boryka się Górniak. Wokalistka przegrała proces wytoczony przez organizatora jej niedoszłego koncertu. Sprawa sięga 2016 roku, artystka nie pojawiła się wówczas na jednym z zakontraktowanych występów. Teraz za to odpowie.

W czwartek przed krakowskim sądem zakończyła się sprawa przeciw wokalistce. Decyzją wymiaru sprawiedliwości Górniak będzie musiała zapłacić organizatorowi odszkodowanie w kwocie 83 tys. zł. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny.

O co dokładnie chodziło w incydencie sprzed siedmiu lat? Górniak nie pojawiła się na koncercie organizowanym przez agencję Jarosława Witkowskiego. Wokalistka zmagała się wówczas z problemami zdrowotnymi, była wyczerpana i miała problemy z górnymi drogami oddechowymi. Wokalistka miała przyjmować wówczas sterydy i nie było możliwości, by przyleciała do Polski z Los Angeles.

Polecane

Share This