Edyta Górniak w singlu Tomka Torresa z Afromental

"Z myślą o tych, którzy odważyli się wyjść ze strefy komfortu i zmienić całe swoje życie".


2022.09.11

opublikował:

Edyta Górniak w singlu Tomka Torresa z Afromental

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

W sieci pojawił się singiel „Free Your Heart”, będący owocem współpracy perkusisty Afromental Tomka Torresa i Edyty Górniak. Muzyk promuje tym utworem swój nadchodzący album „Sonic Energy”.

Z całego serca chciałbym podziękować Edycie za przyjęcie mojego zaproszenia do tego utworu i za to ile swoich emocji, wrażliwości, talentu i serca włożyła w ten projekt! Jestem za to ogromnie wdzięczny. Oddajemy w wasze ręce efekt spotkania się dwóch artystycznych dusz! Utwór ten został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia na swojej drodze życiowej. Niechaj będzie pomocny w relaksacji, odpoczynku i oderwaniu się od stresów dnia codziennego – komentuje muzyk.

Wokalistka o współpracy z Tomkiem Torresem mówi tak:

Z myślą o tych, którzy odważyli się wyjść ze strefy komfortu i zmienić całe swoje życie, stworzyliśmy wspólnie z Tomkiem Torresem energetyczno-muzyczne wsparcie dla was. Proces zmiany życia, czyli siebie, to proces często złożony, długi i niestety bolesny.

Każdy z nas codziennie poprzez myśli, wybory, decyzje i działania równoważy energię własną i energię wszechświata. Przystępując w ten sposób na stronę światła lub na stronę cienia. Oba kierunki i wszystkie wybory są dozwolone w procesie ewolucyjnym. Tylko doświadczenie przynosi nam mądrość. Ale o ileż piękniej jest być po stronie światła i móc nieustannie odkrywać jego zachwycające oblicze. Jego doskonałość. Wszyscy przecież wolimy miłość niż brak miłości. Ale zanim ją pojmiemy i rozpoznamy, uczymy się jej.

Wszystkie nasze decyzje i intencje, oparte są o miłość lub jej brak. I to właśnie z tej potężnej różnicy wynika kontrast, który nas doświadcza. Miłość najszybciej można rozpoznać poprzez lekkość w sercu. Dlatego trzeba je odciążać. Oczyszczać, otulać opieką, uzdrawiać i uspokajać. Nikt nie ma mocy zrobić tego lepiej, niż ty sam. Ty – we współpracy ze światłem.

Dla wszystkich, którzy są w trakcie tego procesu, oddajemy przyjaciela i energetyczne wsparcie. Uwolnij swoje serce – „Free Your Heart”.

Polecane

Share This