EFM CHALLENGE SHOW: Jongmen i Pasut jedzą jedną z najbardziej śmierdzących potraw na świecie

Jongmen kapitanem jednej z drużyn EFM Show


2021.04.05

opublikował:

EFM CHALLENGE SHOW: Jongmen i Pasut jedzą jedną z najbardziej śmierdzących potraw na świecie

Poza raperem w przedsięwzięcie zaangażowani są także Robert Pasut (abstrahuje), Alan Andersz (aktor) i Mała Ania (celebrytka znana z Warsaw Shore).

Gala EFM SHOW odbędzie się 10 kwietnia w systemie PPV. Jak zapowiadają organizatorzy, EFM SHOW to MMA nowej generacji. Co ciekawe jednym z inwestorów federacji jest znany z KSW fighter legenda – Michał Materla.

10 kwietnia odbędzie się aż 13 starć w formule MMA. Podczas wieczoru zawalczą m.in.: Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz (Super Fight) i Michał Pasternak vs Maciej Różański (Main Event). Podczas Extra Fightu mają się także odbyć walki w najmniejszej klatce na świecie. Walka będzie trwała do upadłego.

Udział celebrytów ogranicza się do bycia kapitanami czterech zespołów złożonych z zawodników biorących udział w walkach. Na kanale YouTube zespoły biorą udział w różnych challange’ach, podczas których zdobywają punkty. Walka opera się na sile czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Podczas czterech odcinków współcześni wojownicy pod protekcją kapitanów poprawiają swoje wyniki i przygotują się do finalnej rywalizacji. Odbędzie się ona między kapitanami drużyn na głównej gali EFM SHOW. Drużyna, która wygra challange, otrzyma do podział sto tysięcy złotych.

W pierwszym wyzwaniu drużyny Pasuta i Jongmena rywalizowały w jedeniu pizzy z robakami i leżeniu w trumnie z karaluchami. W najnowszym odcinku, zawodnicy strzelali z łuku do podobizn swoich rywali, a kapitanowie teamów jedli na czas najbardziej śmierdzącego śledzia na świecie.

Trzeci odcinek rywalizacji to starcie Teamu Powietrze z Teamem Ziemia, czyli podopiecznych Jongmena i Roberta Pasuta z Abstrachuje. EFM SHOW CHALLENGE był niezwykle wymagający. Dlaczego? Ponieważ zawodnicy do siebie… strzelali. Wzorem opowieści z Dzikiego Zachodu nie dostali jednak do ręki rewolwerów, a łuk, z którego mierzyli do podobizny rywala. Georgi Valentinov strzelał do Igora Michaliszyna, a jego przeciwnik odwdzięczył mu się tym samym. Który trafił w bardziej czuły punkt?

Challenge czekał także na kapitanów. Robert Pasut i Jongmen stanęli do konkurencji, w której musieli jak najszybciej zjeść najbardziej śmierdzącego śledzia na świecie. Który z nich nie zwrócił „przysmaku” i dopisał punkty do konta swojej drużyny? Przekonajcie się sami, oglądając trzeci odcinek EFM SHOW CHALLENGE – czytamy w opisie challange’u na YouTube.

Polecane

Share This