Eldo wbija szpilę organizatorom Polish Hip-Hop Music Awards. Problem w tym, że chybioną

Wygląda na to, że raper nie jest entuzjastą nowych nagród.


2021.05.24

opublikował:

Eldo wbija szpilę organizatorom Polish Hip-Hop Music Awards. Problem w tym, że chybioną

foto: P. Tarasewicz

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy szczegóły pierwszej edycji Polish Hip-Hop Music Awards. Organizatorzy płockiego Polish Hip-Hop Festivalu wprowadzają w życie swój plan, o którym w kuluarach mówiło się od kilku lat i ruszają z własnymi nagrodami dla środowiska hiphopowego. Pierwsza gala odbędzie się 19 sierpnia 2021 – dwa i pół miesiąca po trzeciej gali Popkillerów, którą zaplanowano na 1 czerwca.

Nowe nagrody na scenie wzbudziły sporo emocji, m.in. za sprawą rozmachu, z jakim ma być przeprowadzone wydarzenie. Organizatorzy zaproszą gości do wrocławskiej Hali Stulecia, imprezę poprowadzą Gabi Drzewiecka i Te-Tris. W sieci pojawił się pierwszy odcinek serialu promującego wydarzenie – głównych bohaterów produkcji zagrali Artur Barciś oraz Wini. I to właśnie postać Winiego w tym towarzystwie nie przekonuje Eldo.

Sprawdź także: Drogi Sentino i Step Records się rozchodzą. Obie strony opublikowały oświadczenia

Wini prowadzący galę wręczenia nagród muzycznych, to mniej więcej tak, jakby galę „sportowiec roku” prowadził Najman… – ocenia Eldoka.

Kłopot w tym, że – jak wspomnieliśmy wyżej – Wini nie prowadzi gali, ale wspiera ją promocyjnie.

Warto w tej sytuacji wspomnieć o dodatkowym smaczku relacji Eldoki z Winim – szykowany na ten rok album Eldo „Alfa” ukaże się nakładem StoproRap, wytwórni założonej i prowadzonej przez dekadę przez Winiego. W ubiegłym roku szczecinianin zdecydował się sprzedać label Remikowi Łupickiemu z MyMusic, wytwórni, z którą od lat jest związany Eldo.

Polecane

Share This