Elton John gwiazdą Life Festivalu Oświęcim

Przyszłoroczna edycja odbędzie się w czerwcu.


2015.12.05

opublikował:

Elton John gwiazdą Life Festivalu Oświęcim

Pięć dekad na scenie, ponad 4000 koncertów na całym świecie, nakłady płyt liczone w setkach milionów egzemplarzy — mało artystów może się pochwalić takim dorobkiem jak Elton John, który 18 czerwca oczaruje publiczność siódmej edycji Life Festivalu Oświęcim. Artysta jest pierwszą gwiazdą przyszłorocznej imprezy.
Sir Elton John przyjedzie do Polski, by promować 32 album w karierze. Krążek zatytułowany trafi do sprzedaży w lutym 2016.

Z radością przyjąłem zaproszenie na Life Festival Oświęcim. Przyświecająca festiwalowi idea pokoju, którego świat tak bardzo potrzebuje w dzisiejszych czasach, jest mi szczególnie bliska. Jak każdy byłem zszokowany niedawnymi atakami terrorystycznymi w Paryżu i innych miejscach. W czerwcu w Oświęcimiu będziemy celebrować życie, pokój i muzykę. Tym koncertem podziękuję moim polskim fanom, którzy są mi wierni od 1984 roku, gdy po raz pierwszy wystąpiłem w waszym kraju – komentuje artysta.

Life Festival Oświęcim 2016 odbędzie się w dniach 16-19 czerwca. Na Eventim.pl wkrótce ruszy sprzedaż biletów na poszczególne dni oraz karnetów na cały festiwal.

Polecane

Share This