Emerytura i po emeryturze. Logic wraca i łączy siły z Madlibem

Takie niespodzianki lubimy.


2021.04.26

opublikował:

Emerytura i po emeryturze. Logic wraca i łączy siły z Madlibem

fot. mat. pras.

W lipcu ubiegłego roku Logic zapowiedział, że wybiera się na rapową emeryturę, by skupić się na rodzinie oraz na streamowaniu. Raper podpisał lukratywny kontrakt z Twitchem i uznał, że wydając dobrze przyjęty album „No Pressure” (nawiązanie do jego debiutanckiego krążka „Under Pressure) po prostu pożegna się z fanami i skupi na grach wideo.

Człowieku, nie jestem typem rapera. Jestem zwykłym nerdem. Kocham gry wideo. Mam to szczęście, że mam miliony fanów i obserwatorów, więc to będzie wspaniała współpraca. Sprowadzę do ich serwisu nowych widzów, a oni przeleją mi za to pieniądze. Żartuję – komentował wówczas artysta.

Wygląda na to, że niespełna rok później Logic zatęsknił za rapowaniem. Artysta wspólnie z Madlibem powołał do życia projekt MadGic i opublikował pierwszy singiel zatytułowany „Mars Only pt. 3”. Z tekstu utworu dowiadujemy się, że panowie w trackie lockdownu nagrali cały krążek, więc to zaledwie przedsmak tego, co czeka nas w najbliższych tygodniach i miesiącach. Niestety, póki co próżno szukać singla projektu MadGic w serwsisach streamingowych, ponżna go za to posłuchać na YouTube.

Sprawdź także: Eis propsuje Sentino. Co na to Sebastian Alvarez?

Nerdowskie zainteresowania Logica dały o sobie znać m.in. jesienią, kiedy raper zapłacił 226 000 dolarów za pierwszą edycję karty Charizard Pokémon. To blisko 850 tysięcy złotych. Dzięki przejęciu przedmiotu przez rapera, karta stała najdroższym kolekcjonerskim przedmiotem Nintendo, jaki kiedykolwiek kupiono. Karta pochodzi z 1999 roku.

Logic jest znanym fanem Pokémonów. Wcześniej zakupił podstawowy zestaw Pokémonów za 23 tysiące dolarów.

Polecane

Share This