Eminem niespodziewanym gościem na koncercie 50 Centa w Detroit. Ze sceny padły ważne słowa


2023.09.19

opublikował:

Eminem niespodziewanym gościem na koncercie 50 Centa w Detroit. Ze sceny padły ważne słowa

fot. Brian Kelly

Jeśli ktoś potrzebował dowodu na to, że wieloletnia przyjaźń Eminema i 50 Centa trwa, w weekend dostał podczas koncertu drugiego z raperów w Detroit. Slim Shady pojawił się niespodziewanie na scenie podczas koncertu członka G-Unit w Pine Knob Music Theatre, wykonując swoją zwrotkę z kawałka „Patiently Waiting” z klasycznego już krążka Curtisa „Get Rich or Die Tryin'”. Następnie panowie ku uciesze publiczności nawinęli wspólnie hit „Crack a Bottle”.

Choć wejściu Eminema na scenę towarzyszył trudny do opisania entuzjazm, gość zadbał o to, by nie przyćmić gospodarza. Wieczoru. – Zróbcie trochę hałasu dla jednego z najlepszych przyjaciół, jakich kiedykolwiek miałem – 50 Centa – powiedział Em, dodając: – A teraz zróbcie trochę hałasu z okazji 50. urodzin hip-hopu.

Fifty udostępnił na Instagramie nagranie z występu z Eminemem, odwzajemniając mu ciepłe słowa. – Cokolwiek robię z Eminemem, ludzie po prostu szaleją, bo wiedzą, że to naprawdę mój człowiek. Kocham go aż do śmierci – zapewnił.

Przypominamy, że trasa 50 Centa The Final Lap Tour będzie miała także polski przystanek. 29 października raper wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HipHopDX (@hiphopdx)

Polecane

Share This