Eminem wystąpił w „Saturday Night Live”

Raper wykonał nowy singiel i dwa hity sprzed lat.


2017.11.21

opublikował:

Eminem wystąpił w „Saturday Night Live”

foto: kadr z wideo

Wielu fanów jest Eminema jest wyraźnie rozczarowanych faktem, iż w miniony piątek nie ukazał się nowy album rapera. Datę 17 listopada sugerował serwis Hits Daily Double, który powoływał się na źródła bliskie artyście, potwierdzeniem tego terminu miał być fakt, iż na 18 listopada zaplanowano występ Marshalla Mathersa w kultowym „Saturday Night Live”.

Choć płyta nie pojawiła się w sieci, raper odwiedził program, by wykonać w nim medley trzech utworów – nowego singla „Walk on Water”, a także dwóch hitów sprzed lat – ikonicznego już utworu „Stan” oraz „Love the Way You Lie”. W studyjnych wersjach każdej z tych piosenek Eminema wspierają wokalistki – odpowiednio Beyonce, Dido i Rihanna. Zamiast nich w „SNL” raperowi towarzyszyła Skylar Grey. Poniżej znajdziecie materiał z programu.

Zdaniem użytkowników Reddita, „Revival” nie miała prawa ukazać się 17 listopada, ponieważ wtedy album nie zdołałby wspiąć się na szczyt listy Billboardu. Tydzień wcześniej do sklepów trafiła nowa płyta Taylor Swift „Reputation”. Taylor naturalnie otworzy najbliższe zestawienie Billboardu i szacuje się, że zdominuje także kolejne, stąd najpopularniejsza krążąca obecnie w sieci teoria jako datę premiery „Revival” wskazuje 24 listopada.

Polecane

Share This