Emotional Oranges w duecie z Biig Piig


2021.03.13

opublikował:

Emotional Oranges w duecie z Biig Piig

Działające w Los Angeles wschodzące gwiazdy R&B – Emotional Oranges – umilają oczekiwanie na premierę wydawnictwa „JUICEBOX” i prezentują nowy, zachwycający singiel „Body & Soul”. A i V zdecydowali się na współpracę z inną artystką, która również stawia pierwsze kroki w branży, ale zdołała już przykuć uwagę kluczowych tastemakerów: Biig Piig. Emotional Oranges tak opowiadają o tej współpracy:

Napisaliśmy do Jess, gdy usłyszeliśmy jej utwór „Don’t Turn Around”. Okazało się, że właśnie przeprowadziła się z Londynu do LA. Już pierwszego dnia w studiu powstały dwa świetne pomysły. Szybko złapaliśmy wspólkny język. Jess jest nie tylko utalentowaną artystką, ale też wspaniałym człowiekiem. „Body & Soul” w początkowym zamyśle było tylko bridge’em do innego utworu, ale postanowiliśmy zbudować wokół nieg samodzielny numer. Ma w sobie lekkość, energię, przypomina nam „Motion” i „Personal”, dlatego cieszymy się, że podobny utwór ma szansę trafić na „JUICEBOX”.

Emotional Oranges mają coraz szersze grono fanów, a rozgłos przyniosły im dwa świetne wydawnictwa: „The Juice Vol 1 & Vol 2”, które łącznie zgromadziły ponad 220 mln streamów. Jako zapowiedzi „JUICEBOX” ukazały się już single „All That” ft. Channel Tres oraz „Bonafide” ft. chiiild.

Polecane

Share This