Enso podszedł do egzaminu na prawo jazdy. Tymczasem Edyta Górniak „nie wyobraża sobie syna za kółkiem”

Specyficzny rodzaj wsparcia.


2023.05.24

opublikował:

Enso podszedł do egzaminu na prawo jazdy. Tymczasem Edyta Górniak „nie wyobraża sobie syna za kółkiem”

fot. mat. pras.

19-letni Allan Krupa, znany również jako Enso, podszedł do egzaminu na prawo jazdy. Obie części zaliczył i wkrótce zostanie kierowcą, co trochę martwi jego mamę.

Nie wyobrażam sobie mojego dziecka, że siedzi za kierownicą. Na razie w ogóle oswajam się z tym, że podjął decyzję, podszedł do egzaminu i go zdał. To dla mnie na razie surrealistyczne – skomentowała Edyta Górniak.

Czy to oznacza, że artystka nie cieszy się z sukcesu syna? Bynajmniej. – Jestem z niego bardzo dumna. Bardzo! Zaskoczył mnie. Wiem, że to ważny krok w jego dorosłość i męskość. Ale nie jestem super szczęśliwa z tego, z wiadomych względów – powiedziała Super Expressowi gwiazda, dodając: – Jestem w totalnym szoku. Ludzie rzadko zdają prawo jazdy za pierwszym razem! Nie chodzi o to, że Allana nie doceniam, bo wiem, że od zawsze kocha jeździć. Od dziecka uwielbiał samochody i zawsze uprosił jakąś ciocie lub wujka, żeby pozwolili mu pojeździć gdzieś na zamkniętym placu. A już jego ulubiona zabawa to było przestawianie po kryjomu aut znajomym w garażu.

Polecane

Share This