EP-ka Margaret jeszcze w tym miesiącu

30 lipca do sprzedaży trafi wydawnictwo "All I Need".


2013.07.12

opublikował:

EP-ka Margaret jeszcze w tym miesiącu

Jej świat zawsze kręcił się wokół muzyki. W szkole muzycznej oprócz śpiewania uczyła się także gry na saksofonie. Gdy dorosłe życie postawiło ją przed koniecznością wyboru – zdecydowała poświęcić swój czas pracy nad wokalem. Margaret w pogoni za muzycznymi marzeniami brała udział w rozmaitych festiwalach dla młodych i zdolnych prezentując swoje kompozycje szerszej publiczności.

Fanów zjednała sobie  debiutanckim singlem „Thank You Very Much”, za produkcję którego odpowiada Ant Whiting, współpracujący na co dzień chociażby z M.I.A.. Teledysk, który wywołał sporo kontrowersji ze względu na eksponowanie w nim nagości, został nakręcony w Los Angeles. Amerykański klimat luzu i otwartość ludzi zdecydowanie sprzyjały realizacji odważnego scenariusza. Reżyserem i pomysłodawcą klipu jest słynący z niewymuszonego humoru i świetnych pomysłów Chris Mars Piliero (nagrodzony w 2010 prestiżową nagrodę MTV VMA Breakthrough).

Poniżej przedstawiamy tracklistę EP-ki, przypominamy klip do „Thank You Very Much”, a także prezentujemy lyric video do kolejnego singla – ”

Tracklista:

1. Thank You Very Much    

2. Tell Me How Are Ya          

3. All I Need                                

4. Click                             

5. Getaway                                 

6. I Get Along 

„Thank You Very Much”

„Tell Me How Are Ya”

             

Tagi


Polecane

Share This