Ero nagrał posse cut, do którego zaprosił 23 artystów

Przed Wami prawie 10 minut rapu. W singlu m.in. WdoWA, Włodi, Onar i Bilon.


2022.12.22

opublikował:

Ero nagrał posse cut, do którego zaprosił 23 artystów

fot. mat. pras.

„Puk Puk! Kto tam?” to najnowszy singiel, a w zasadzie posse cut reprezentanta Def Jam Recordings Poland, który już na samym wstępie zapisze się w historii polskiego rapu. Ero, zaprosił na niego ponad 23 raperów i zalicza się on do jednego z najdłuższych, bo trwa ponad 10 minut!

Na oldschoolowym boombapowym bicie Szczura JWP usłyszymy legendy sceny, jak i również młodsze pokolenie, a są to Wilku WDZ, Onar, Berson, m dizzy, Hazzidy, Włodi, Wdowa, Tobik, Kafar Dix37, Kuba Knap, Miki, Pękacz, Pysk, Bilon HG, Łajzol, Czerwin TWM, INKG, Kwiatek, Louis Villain, Erha, Szczur ZSW, Wigor czy Merd! Soczyste cuty m.in. z Pezeta czy Sokoła dołożył tutaj DJ Falcon1, idealnie uzupełniając numer.

Solidna reprezentacja prawego i lewego brzegu Warszawy jest tutaj spoiwem całego maratonu, potwierdzając, że rapowa reprezentacja WWA w 2022 ma się bardzo dobrze. Oczywiście do tak mocnego singla nie mogło zabraknąć teledysku, za klimatyczny obrazek przywołujące wspomnienia z początku lat 2000 odpowiada Street Concept.

Polecane

Share This