Everything Is Made In China w nowej lokalizacji


2009.11.24

opublikował:

Everything Is Made In China w nowej lokalizacji

Już w najbliższy wtorek, 1 grudnia, koncertem w Warszawie rozpoczyna się trasa koncertowa rosyjskiego zespołu indie-rockowego, podczas której Everything Is Made In China promować będzie swój najnowszy album pt. „Automatic Movements”.

W związku z pożarem Jadłodajni Filozoficznej pierwszy z koncertów odbędzie się w warszawskiej Hydrozagadce. Reszta bez zmian.

Trasa koncertowa obejmie sześć polskich miast:

01.12.09 – Warszawa – Hydrozagadka (nowa lokalizacja!)

02.12.09 – Gdynia – Klub Ucho

03.12.09 – Szczecin – Kontrasty

04.12.09 – Poznań – Klub Pod Minogą

05.12.09 – Ostrzeszów – Kawiarnia Baszta

06.12.09 – Kraków – Pod Jaszczurami

Bilety na koncerty w Warszawie, Poznaniu, Ostrzeszowie i Krakowie w cenie 20zł w przedsprzedaży oraz 25zł w dniu koncertu dostępne są w poszczególnych Klubach oraz poprzez kontakt agencja@artwerk.pl.

Bilety na koncert w Szczecinie są dostępne w cenie 15zł w przedsprzedaży i 20zł w dniu koncertu w Kawiarni Baszta oraz poprzez kontakt agencja@artwerk.pl.

Bilety na koncert w Gdyni w cenie 25zł w przedsprzedaży i 30zł w dniu koncertu dostępne są w Klubie Ucho oraz poprzez kontakt agencja@artwerk.pl.

Muzyka, grana przez EIMIC, inspirowana jest takimi zespołami, jak Godspeed You! Black Emperor, Mogwai czy Radiohead, ale także Smashing Pumpkins i Broken Social Scene, dzięki czemu muzycy umiejętnie łączą mocne, gitarowe granie indie z elementami post-rocka i ambientowej elektroniki.

Każdy występ Everything Is Made In China wzbogacony jest również o specjalnie przygotowane wizualizacje, które stanowią znakomite dopełnienie dynamicznej, szczerej muzyki, tworząc z występów niepowtarzalny show.

Zespół jest doskonale odbierany przez polską publiczność. Po swoim pierwszym występie na Heineken Open’er Festival w 2008r. w Gdyni, zakończonym dwoma bisami, zespół w lutym 2009r. w ramach trasy koncertowej po Rosji, Litwie i Finlandii odwiedził również Polskę.

Płyta „Automatic Movements” przygotowywana była w studiu Chemical Sound w Kanadzie pod czujnym okiem Dean`a Marino i Jason`a Sadlovskiego. Z nowym materiałem można zapoznać się na: http://eimicmusic.com.

Skład Everything Is Made In China:

Maksim Fedorov: wokal, gitara

Aleksey Zotov: perkusja

Filip Prem`yak:  bas, klawisze

Il`ya Kolesnikov: wizualizacje

Polecane

Share This