Ewy Farna z interaktywnym teledysk na 30. urodziny

“Partner In Crime” już w sieci


2023.08.14

opublikował:

Ewy Farna z interaktywnym teledysk na 30. urodziny

Nie każdy solenizant szykuje prezenty dla swoich gości. Ewa Farna, jednak postanowiła zaskoczyć fanów w swoje urodziny iprzygotowała specjalnie dla nich utwór.

– Kiedy tworzyliśmy piosenkę PARTNER IN CRIME, myślałam o planowanych koncertach urodzinowych z okazji mojej 30stki. O ludziach, którzy na to czekają i szykują się na imprezę. Którzy zapomną o jutrze i nie będą się martwić o to, kto co myśli o tym, jak tańczą. Którzy tym razem nie pójdą spać o 22:00, jak są przyzwyczajeni, ale zjedzą ciasto i wypiją prosecco i nie będą to sobie dziś wypominać. Zrobię dziś coś, na co sobie nie pozwalam na co dzień, no i co? – mówi Ewa.

 

Utworu PARTNER IN CRIME można posłuchać już teraz, TUTAJ. Jedyny koncert Ewy w tym roku, w Polsce to właśnie ten z okazji jej 30stych urodzin, 28 października w Klubie Progresja. Tam też premierowo zabrzmi ten utwór.

Sama piosenka to jednak nie wszystko. Polsko-czeska piosenkarka zaprasza słuchacza, aby został jej „wspólnikiem zbrodni”. I proponuje coś wyjątkowego – interaktywny teledysk, w którym każdy może z Ewą może wystąpić i zmienić jego bieg, tworząc mniej nudny bardziej kolorowy świat.

 

– Wystarczy, że wpisze swoje imię i dołączy zdjęcie, a natychmiast zobaczy klip, w którym jest moim kompanem. Dodatkowo może wybrać zakończenie różnych scen. Dzięki tej technologii klip staje się absolutnie wyjątkowy i to nie tylko na polskiej scenie muzycznej – wyjaśńia Ewa.

Wziąć udział w przygodzie można tylko na stronie internetowej KLIP.EWAFARNA.COM. YouTube nie może bowiem zapewnić odpowiedniej technologii. Słuchacze będą mogli dzielić się fragmentami wideo ze swoim udziałem na portalach społecznościowych. A jeden z fanów, wybrany przez Ewę, trafi do jego ostatecznej wersji, która będzie promować piosenkę na YouTube. Gra jest więc warta świeczki!

O PARTNER IN CRIME Ewa opowiada tak:

-Dla mnie piosenka ma kilka poziomów, osobiście czuję w niej lekkość i odrobinę psoty, przyznaję się, że czasami czuję, jakbym chciała przeżywać na nowo swój okres dojrzewania i robić czasem niewinne rzeczy, które niby nie wypada. Muzycznie jest to lekki, letni utwór, za jakim tęskniłam od jakiegoś czasu w moim repertuarze”. Zgodnie ze zwyczajem artystki i utwór, i klip pojawią się w dwóch wersjach językowych – czeskiej i polskiej.

Polecane

Share This