Fagata zareagowała na diss Oliwki Brazil i wyjaśniła, dlaczego nie zamierza odpowiadać

"Pamiętaj dziewczyno, może jestem trochę grubsza, ale ty jesteś k***ą" - odpowiada jej Oliwka.


2024.03.04

opublikował:

Fagata zareagowała na diss Oliwki Brazil i wyjaśniła, dlaczego nie zamierza odpowiadać

Foto: instagram.com/fagataaa/

W piątek w sieci pojawił się kawałek „Plan F”, którym Oliwka Brazil zdissowała Fagatę. „Frajerzyno spod Konina, nie masz nic w sobie, przejdziesz bokiem / Brazil to nie trampolina, tak jak związek z dzieciorobem” – nawinęła reprezentantka Warnera.

Fagata ustosunkowała się do piosenki „Plan F” w mediach społecznościowych. Influencerka zdradziła, że wiedziała, iż ten diss nadchodzi, ale nie zamierza na niego odpowiadać, by nie dawać Oliwce atencji.

Od dwóch tygodni wiedziałam, że będzie na mnie diss. Zastanawiałam się czy o tym napisać, ale ktoś mi powiedział, żeby nie pisać, bo jeszcze bardziej będę to promować. Ktoś od Oliwki Brazil poszedł do mojego producenta i się chwalił, że źle idą numery. Zobaczcie na liczby poprzednich numerów. I trzeba będzie wypuścić numer na Fagatę, żeby podpromować sobie płytę. Gdyby nie to, że tak bardzo chcesz, żebym odpowiedziała, to bym to nagrała – zapewnia Fagata, drwiąc: – To dla mnie duży komplement, że jestem wykorzystywana do wskrzeszenia czyjejś kariery.

Na reakcję Oliwki nie trzeba było długo czekać. Raperka odniosła się do słów Fagaty na TikToku, śmiejąc się, że Fagata potrzebowała całej dobry, by nagrać jakikolwiek komentarz, bo „nie było jej pana i nie wiedziała, co ma odpowiedzieć”.

Nie będzie odpowiedzi na moją piosenkę, bo nie potrafisz nic napisać. Wiem, kto ci pisze te kawałki. Jeśli jeszcze raz będzie jakiś wers o mnie, to uderzę w nich. Twój manager przyszedł do mojej wytwórni i prosił o feat z tobą, żebym się do ciebie dograła, bo byłaś moją fanką – mówi Brazil, dodając, że w przeszłości faktycznie sama zaproponowała Fagacie wspólny numer. Było to jednak na długo przed tym, jak rozgorzał ich konflikt. – Nie ma dla ciebie żadnej listości. Z każdym masz konflikt i z każdym się kłócisz. (…) Pamiętaj dziewczyno, może jestem trochę grubsza, ale ty jesteś k***ą – mówi autorka „Planu F”.

Polecane

Share This