Fan dopytuje 15-letnią Viki Gabor o ciążę. Wokalistka nie wytrzymała i ostro odpowiedziała

Pod postem nastoletniej piosenkarki wyłączono możliwość komentowania


2023.02.05

opublikował:

Fan dopytuje 15-letnią Viki Gabor o ciążę. Wokalistka nie wytrzymała i ostro odpowiedziała

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Viki Gabor, jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia jest bardzo aktywa w swoich social mediach. Na Instagramie obserwuje ją blisko 800 tysięcy fanów. Jeden z jej ostatnich postów, w którym piosenkarką pisała, że nie może doczekać się spotkania z fanami, zupełnie nieoczekiwanie wywołał burzę i mocną reakcję Viki.

Przy okazji publikacji posta nastolatka zamieściła film, na którym widzimy ją w obcisłej sukience. Jeden z fanów zapytał 15-latkę, czy ta jest w ciąży… W komentarzach zawrzało. Wiele osób włączyło się do rozmowy, tłumacząc wścibskiemu fanowi, że kształt i wielkość brzucha dziewczyny może zależeć od wielu innych czynników niż ciąża. Do rozmowy włączyła się także Viki, która napisała:

– Naprawdę nie macie nic lepszego do pisania? Masakra, to jest chore.

Po tych słowach, możliwość komentowania postu została wyłączona. Temat został podchwycony przez portal plotkarskie, na co także zareagowała Gabor. Na jej story pojawił się następujący komentarz.

– Dziewczyny, jesteśmy piękne. Nie pozwólcie, żeby ktoś wmówił wam, że jest inaczej. Nienawidzę tego, kiedy ludzie oceniają ciała innych. Skupcie się na sobie i dajcie innym żyć! Czułam się naprawdę niekomfortowo, czytając komentarze pod moim postem. Myślę o napisaniu o tym piosenki. To bardzo smutne, że ludzie wciąż myślą w taki sposób. Zdecydowanie powinniśmy w Polsce więcej rozmawiać o ciałopozytywności. To jest potrzebne – napisała Viki.

Polecane

Share This