Fan Drake’a spadł z balkonu w trakcie koncertu. Do sieci trafiło nagranie z incydentu

Koncert przerwano m.in. dlatego, że fan spadając uszkodził oświetlenie i trzeba było je naprawić.


2023.01.24

opublikował:

Fan Drake’a spadł z balkonu w trakcie koncertu. Do sieci trafiło nagranie z incydentu

fot. mat. pras.

Podczas koncertu Drake’a w nowojorskim Apollo Theater doszło do bardzo niebezpiecznie wyglądającego incydentu. W pewnym momencie z ulokowanego na drugim piętrze wnętrza balkonu spadł jeden z fanów. W sieci pojawiły się filmy, na których możemy zobaczyć sytuację z dołu oraz z góry.

Drake nie miał pojęcia, co się stało, ponieważ w chwili upadku stał odwrócony plecami do publiczności, niemniej kiedy kilka sekund później otrzymał informację o tym, co się wydarzyło, koncert został wstrzymany. Raper stwierdził wówczas, że trzeba sprawdzić, czy wszystko w porządku.

Służby poinformowały, że mężczyzna prawdopodobnie był odurzony. Przedstawiciel Apollo Theater przekazał, że 26-latek został przewieziony do szpitala w Harlemie, gdzie nie stwierdzono poważnych obrażeń. Spadający na stojących na dole widzów mężczyzna miał też nie wyrządzić krzywdy nikomu z publiczności.

Finalnie przerwa trwała 15 minut, ale było to spowodowane nie tylko samym wypadkiem, ale również tym, że 26-latek spadając z balkonu uszkodził element oświetlenia.

Tagi


Polecane

Share This