Fani Mesa atakują Stasiaka. Ten opowiada

Artysta odniósł się do zaczepek.


2022.12.26

opublikował:

Fani Mesa atakują Stasiaka. Ten opowiada

W sobotę Ten Typ Mes zrzucił bombę na Alkopoligamię i swoich byłych współpracowników – Witka Michalaka i Łukasza Stasiaka. Raper opublikował nowy singiel „Ten Typ `22” i udzielił wywiadu Open FM, odnosząc się w nich do sposobu, w jaki rozstała się z nim jego macierzysta wytwórnia.

Póki co nie otrzymaliśmy oficjalnego stanowiska Alkopoligamii na temat zarzutów stawianych przez Mesa, Stasiak odniósł się za to do pytań i zarzutów, którymi po sobotnich publikacjach zasypali go fani Mesa i całej Alkopoligamii. Po sugestii jednego ze słuchaczy, że „racja zazwyczaj jest z dwóch stron”, Łukasz napisał: – Słuszna obserwacja w kwestii tej „racji”. Jednak problem jest na tyle złożony i nie zabierałem głosu w tej sprawie od czterech lat, więc w tym momencie pozostaje mi życzyć wesołych świąt i zdrowia, ono jest kluczowe.

Stasiak przyznał, że „poza kilkoma SMS-ami” nie ma z Mesem kontaktu od prawie czterech lat. Pod zdjęciem z kolegami, z którymi raper upamiętnił w Święta Pjusa, jeden ze słuchaczy napisał, że choć Karol pozostaje na zawsze w jego sercu i ma nadzieję, że „chociaż jego przyjacielem Stasiak jest naprawdę”, to jednak po wywiadzie Mesa nie pozostaje mu nic innego, jak przestać obserwować autora „Solówki po lekcjach”, ten odparł: – Rób, co uważasz za stosowne, a Karola w to nie mieszaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Łukasz Stasiak (@stasiaklukasz)

Polecane

Share This