Fani od trzech lat pytają, co z Dawidziorem. Kacper wreszcie odpowiada

Szybko nie doczekamy się wspólnego kawałka reprezentantów Hipotonii.


2019.07.11

opublikował:

Fani od trzech lat pytają, co z Dawidziorem. Kacper wreszcie odpowiada

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

W 2016 podpisując kontrakt ze Step Records Kacper i Dawidzior zapowiadali nowy album Hipotonii. Zamiast krążka fani dostali jedynie dwa single, później Dawidzior został aresztowany, a niedługo później oskarżony m.in. o próbę zabójstwa, kierowanie grupą przestępczą i fałszowanie dokumentów. Podczas przesłuchań raper przyznał się do części zarzutów, wyjaśniał jednak, że nie dowodził grupą przestępczą, ponieważ w organizacji, do której należał, panowała demokracja i głos każdego był tak samo ważny.

Informacje o Dawidziorze od czasu do czasu przekazuje Kacper. To właśnie on zdradził w 2017, że Dawidzior napisał w celi książkę. Teraz Kacper opublikował nagranie z więziennego korytarza, na którym widzimy jego kolegę eskortowanego przez strażnika.

– Dostawałem od was przez ostatnie trzy lata sporo pytań, czemu HTA nie wyszło? Co z Dawidziorem? Niedługo wrzucę film, na którym powiem parę słów na temat tego wszystkiego i parę słów od Dawida. Jesteśmy na łączach, póki co bez zgody na widzenia, także na wspólny kawałek jeszcze poczekacie chyba, że przez słuchawę… – napisał Kacper.

Polecane

Share This