Fani rzucili się na bilety na jedyny tegoroczny koncert Maty w Polsce

Raper będzie promował na żywo nowe wydawnictwo.


2021.05.31

opublikował:

Fani rzucili się na bilety na jedyny tegoroczny koncert Maty w Polsce

fot. P. Tarasewicz

SBM Label i agencja SOLD OUT zapowiedziały dziś bezprecedensowe wydarzenie dla polskiego rapu. 2 października na warszawskim Bemowie wystąpi Mata i będzie to jego jedyny koncert w tym roku w Polsce. Na Bemowie występowali dotychczas najwięksi – Michael Jackson, AC/DC, Metallica czy Madonna. Wraz z ogłoszeniem ruszyła sprzedaż wejściówek i okazuje się, że mimo iż data odległa, a czasy mimo wszystko niepewne, fani rzucili się na nie jak świeże bułeczki. Pierwsza pula biletów w cenie 79 pln zeszła na pniu, podobnie druga i trzecia. W tej chwili pozostały już tylko wejściówki w czwartej puli, które wyceniono na 119 pln, a także wejściówki VIP za 350 pln.

Autor jednego z najgłośniejszych debiutów ostatnich lat szykuje na ten rok drugi krążek. Pierwszym singlem zapowiadającym następcę „100 dni do matury” był numer „Patoreakcja”, który na Spotify odtworzono już ponad 15,5 mln razy. Klip na YouTube ma już niemal 35 mln wyświetleń.

Sprawdź także: Reprezentant SBM Labelu w nowym spocie reprezentacji Polski w piłce nożnej

Bilety na koncert Maty znajdziecie na 33mata.pl. – Publiczność może spodziewać się naprawdę niezwykłego wydarzenia i produkcji na światowym poziomie. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne – dodaje Magda Dubrawska, właścicielka SOLD OUT Agencji, która organizuje event.

Polecane

Share This