Fanka przedstawia nowy autorski singiel „Będzie co będzie”

Sprawdźcie nowy singiel jednej z najpopularniejszych youtuberek muzycznych w Polsce.


2021.07.09

opublikował:

Fanka przedstawia nowy autorski singiel „Będzie co będzie”

fot. mat. pras.

Fanka to ambitna artystka o wyjątkowym, charakterystycznym wokalu, niebanalnym guście muzycznym i charyzmatycznej osobowości, które pomogły jej zbudować w ciągu dwóch lat jeden z największych muzycznych kanałów na polskim YouTube. Popularność przyniosły Ani oryginalne covery znanych piosenek w formie mashupów, które na YouTube osiągnęły rekordowe, wielomilionowe wyświetlenia. Artystka pisze jednak także piosenki autorskie, które również cieszą się dużym powodzeniem.

Kanał YouTube Fanki wygenerował przeszło 50 milionów wyświetleń, a jej fanpage śledzi ponad 250 tysięcy użytkowników. Ania stworzyła wielką społeczność stałych widzów, którzy czekają na każdy kolejny jej muzyczny projekt. Po kilku miesiącach ciszy wraca z nowym utworem dla wszystkich tych, którzy cierpliwie na nią czekali.

Fanka w ostatnim czasie intensywnie pracowała nad nowymi singlami, spędzając długie godziny w studio nagraniowym, w asyście wielu zdolnych i utytułowanych producentów. Efektem tych działań jest solowy utwór „Będzie co będzie”. Piosenka jest owocem współpracy z rozchwytywanym duetem producenckim Hotel Torino, który tworzą Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór. Są oni współautorami m.in. debiutanckiego singla Michała Szczygła, „Nic tu po mnie”, jak również hitów takich artystów, jak Viki Gabor, Alicja Szemplińska, Sanah czy Zuza Jabłońska.

– Utwór dedykuję przede wszystkim Wam i sobie. Żyjemy w czasach, w których ciężko jest nam cieszyć się życiem, a mam takie ogromne marzenie, żebyśmy zatrzymali się na chwilę, chwycili ten dzień, docenili to, co mamy i po prostu przestali martwić się tym, co będzie, bo i tak będzie, co będzie – komentuje Fanka.

Polecane

Share This