Fat Joe, Remy Ma i French Montana pozwani

Problemy autorów hitu "All The Way Up".


2019.03.06

opublikował:

Fat Joe, Remy Ma i French Montana pozwani

foto: mat. pras.

Fat Joe nie spodziewał się chyba, że na takim etapie kariery będzie jeszcze miał spory przebój. Wypuszczony w marcu 2016 roku singiel „All The Way Up” nagrany wspólnie z Remy Mą i z gościnnym udziałem Frencha Montany doczekał się podwójnej platyny i załapał się do setki najpopularniejszych utworów w Stanach w 2016.

Sukces ma wielu ojców, niestety o niektórych czasem się zapomina. Pochodzący z Florydy raper Fly Havana pozywa całą trójkę artystów, domagając się odszkodowania oraz oficjalnego uznania jego autorstwa.

Jako potwierdzenie słuszności swoich roszczeń Fly Havana przedstawił niedokończony utwór, nad którym pracował wspólnie z Infraredem. Raper twierdzi, że Infrared przekazał niedopracowany utwór Fat Joe, zanim poinformował Fly Havanę, że nie dokończy z nim tego nagrania. Po premierze piosenki Fat Joe miał zapłacić mu 5000 dolarów i obiecać, że w przyszłości zapłaci więcej. Problem w tym, że Havana nie zobaczył więcej pieniędzy. Teraz domaga się odszkodowania, udziału w zyskach oraz oficjalnego uznania autorstwa. Warto podkreślić, że Fat Joe nie wypierał się współudziału Fly Havany w pracy nad „All The Way Up”, wspominając o tym podczas występów.

Poniżej znajdziecie obie wersje „All The Way Up”.

Polecane

Share This