Fazi do Kaczora BRS: „To co mi od***bałeś to c**j, ale z Peterem przegiąłeś”


2021.02.07

opublikował:

Fazi do Kaczora BRS: „To co mi od***bałeś to c**j, ale z Peterem przegiąłeś”

fot. facebook.com

Jeszcze kilka dni temu Peter z Gangu Przemyskiej Patologii publikował na Instagramie wideo, w którym nawijał zwrotkę nagraną na zaproszenie Egona. Dzień później artysta dzielił się klipem do singla „Odpowiedz”, którym promował ubiegłoroczną solową płytę. Od tego czasu musiało się sporo zmienić, ponieważ artysta zamilkł w mediach społecznościowych, tymczasem dziś Kaczor BRS opublikował wideo, w którym stojąc pod murami aresztu rzuca obelgi pod adresem Petera, sugerując, że raper trafił za kraty.

Sprawdź także: Bezczel propsuje Karę: „Od teraz nie jestem sam”

Za ku***skie i naganne zachowanie, ubliżanie przez lata ludziom grypsującym w końcu kosa trafia na kamień. Peter Gang Przemyskiej Patologii kończy karierę w pięknym stylu, a jego koledzy ze składu powoli też się wykruszają, wypisując posty w internecie, że kończą z muzyką! Będzie teraz pisał listy na konkursy mikołajkowe ze zgredami pod celą – komentuje BRS, dodając na końcu swojego nagrania zdjęcie pobitego Petera.

Do nagrania i komentarza Kaczora odniósł się Fazi. Były członek Nagłego Ataku Spawacza i Peter należą do jednej wytwórni 3Y Gun Label, warto jednak zaznaczyć, że Fazi wspólnie z Kaczorem BRS mieli nagrać i wydać album „Tata i syn”. Wydawnictwo nigdy nie ujrzało światła dziennego, a drogi panów się rozeszły. Fazi niejednokrotnie w tym konflikcie stawał po stronie reprezentanta Gangu Przemyskiej Patologii i dziś robi to ponownie.

BRS szmato, to co mi o*****ś to c**j, ale z Peterem przegiąłeś, tfuuu… – napisał na facebookowym profilu Fazi.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This