Felix Jaehn łączy siły z Cheat Codes i Bow Anderson


2020.12.12

opublikował:

Felix Jaehn łączy siły z Cheat Codes i Bow Anderson

Felix Jaehn na pytanie „Nagrać duet z rozpoznawalnym nazwiskiem czy może ze wschodzącą gwiazdą?” mógłby odpowiedzieć: „Po co wybierać!”. Do swojego najnowszego singla „I Just Wanna” producent zaangażował słynne trio Cheat Codes oraz nową nadzieję brytyjskiego popu, Bow Anderson.

„I Just Wanna” z miejsca wprawi Was w dobry nastrój. Utwór z chwytliwym bitem oraz zapadającym w pamięć wokalem Bow ma uzależniającą energię. Całości dopełniają wokale Cheat Codes. Nowy singiel Felixa Jaehna jest idealnym połączeniem popu, dance’u i house’u. Jak mówi artysta:

– Jestem przeszczęśliwy, że „I Just Wanna” wreszcie ujrzało światło dzienne. Rozmawiałem z chłopakami od dawna o wspólnym numerze. Piosenka idealnie pasuje do zimowej pory. Zmysłowy klimat z pewnością będzie mógł umilić chwile spędzone z bliskimi osobami. Przytul się do swojego partnera, członka rodziny, przyjaciela i ciesz się życiem. Mam nadzieję, że miłość jest obecna w Twoim życiu – mówi Felix Jaehn

Trio Cheat Codes przyznaje:

– Chcieliśmy nagrać coś z Felixem Jaehnem jeszcze zanim założyliśmy nasz zespół, dlatego fakt, że wreszcie się to udało, jest wyjątkowy. To idealna piosenka, bardzo podoba nam się efekt końcowy. Bow brzmi w nim jak prawdziwa gwiazda. „I Just Wanna” sprawia, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się powrotu do koncertowania. Mamy nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni. Wysyłamy Wam dużo miłości na święta!

Bow Anderson dodaje:

– Możliwość współpracy z Felixem i Cheat Codes jest bardzo ekscytująca! Zwłaszcza, że jestem ich fanką. Gdy dowiedziałam się, że będziemy razem nagrywać, podskoczyłam z radości. W studiu był świetny klimat. Nie mogę doczekać się, aż wszyscy usłyszycie „I Just Wanna”. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaśpiewać to na żywo dla Was.

To już piąty singiel Felixa Jaehna w 2020 roku. Remiks „SICKO” czy „No Therapy” łącznie zgromadziły ponad 32 mln streamów w niecałe pół roku. Jaehn szykuje się do wydania drugiego albumu studyjnego.

Cheat Codes to elektroniczne-dance’owe trio z Los Angeles, które tworzą KEVI, Trevor Dahl oraz Matthew Russell. Obecni na scenie od 2014, w ciągu sześciu lat zgromadzili ponad 6 miliardów streamów. W Spotify miesięcznie mogą poszczycić się liczbą średnio 15 mln słuchaczy. Przełomem w ich karierze okazał się wydany w 2017 singiel „No Promises” w duecie z Demi Lovato.

Bow Anderson pochodzi z Edynburga w Szkocji, a obecnie mieszka w Londynie. Jej debiutancki singiel „Sweater” ukazał się w marcu 2020 i sprawił, że na dziewczynę zwrócili uwagę słuchacze z całego świata. Kolejne utwory, „Heavy” i „Island”, również spotkały się z ciepłym przyjęciem. Niedawno artystka wydała cover wielkiego hitu Tear For Fears, „Everybody Wants To Rule The World”. W komentarzach nie brakuje opinii, że Bow nagrała ten utwór lepiej niż Lorde!

Polecane


Share This