Filipek ironicznie odpowiada WdoWie: „Chciałbym przeprosić Żabsona i jego wielomilionowe subskrypcje”

Raper "przeprasza" także WdoWę...


2022.12.01

opublikował:

Filipek ironicznie odpowiada WdoWie: „Chciałbym przeprosić Żabsona i jego wielomilionowe subskrypcje”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Tuż po premierze najnowszego singla „CROWD”, który Young Leosia wydała niezależnie, w sieci pojawiły się głosy krytyczne ze strony kolegów z branży. Najpierw szpilę Leosi wbił Pawbeast, który w komentarzu zawartym pod zdjęciem ze szpitala napisał:

Mieli wyciąć muzg a okazało się że nie było. Oczywiście żartuję, poskładało mnie po posłuchaniu nowej Leosi.

Następnie wyniki wyświetleń klipu na nowym kanale Leosi skomentował Flipek:

Modlę się, by był to znak świadczący o słuchaniu trochę ambitniejszej muzyki przez polskich słuchaczy – ocenił reprezentant QueQuality.

I prawdopodobnie do tych głosów, na swoim Facebooku odniosła się WdoWa. Raperka zarzuca kolegom z branży, że nie krytykowali Leosi, dopóki ta była pod skrzydłami Żabsona:

Z jakiegoś powodu szanowni branżowi koledzy nie mieli wcześniej odwagi krytykować Young Leosia, bo nie daj Boże rozpęta to beef na kanale z wielomilionowymi subskrypcjami i popsuje relacje z Żabsonem. Więc było cacy, słodko i trzymamy kciuki. Teraz gdy dziewczyna poszła na swoje i tylko raz nie pyknęło jak rok temu, od razu startujecie i czujecie sie nagle znowu mężczyznami? bo bez większych konsekwencji możecie wbijać szpilki, niby jeszcze na żarty albo owijając to w niby merytoryczne podsumowania, ale prawda jest taka, że rok temu mieliście jajka między udami 🙂

Tak, to jest Polska. Za dziewczynami stoi się na marszu kobiet, jak jest ich dużo i robią hałas. Jak jest głośno i dobrze to wygląda to opłaca się Wam podwinąć ego pod dupę. Jak dziewczyny wracają do domu to wychodzi z Was zazdrosny frustrat bez wsparcia 🙂 który czekał na pierwszą okazję…. ale niby merytorycznie lub dowcipnie.

PS. Nie interesuje mnie jaka muzykę robi Young Leosia i komu sie to podoba a komu nie. Sami wybieracie czego słuchacie lub słuchają Wasze dzieci. To nie jest wpis w obronie twórczości, mój gust to mój gust.

to jest wpis solidarnościowy

a Wy jesteście tchórzami – napisała WdoWa.

Do słów WdoWy mocno ironicznie odniósł się Filipek:

Chciałbym przeprosić odbiorców rapu za mój nacechowany frustracją komentarz pod wpisem Wiktorii Jaroniewskiej. Również chciałbym przeprosić młodą Leosie, której ewidentnie pozazdrościłem sukcesów muzycznych i życiowych, których mi brakuje. Obiecuje już nigdy nie przelewać frustracji na swoje social media, zwłaszcza gdy chodzi o biedną i niczemu winną artystkę. Na sam koniec chciałbym przeprosić Żabsona i jego wielomilionowe subskrypcje, gdyby przeszło mu przez myśl, by mnie zdissować. Gosię również przepraszam – napisał raper.

Polecane

Share This