Filipek spotkał się z Bedoesem

"Całkiem zabawna sytuacja".


2023.01.23

opublikował:

Filipek spotkał się z Bedoesem

fot. Paweł Moszczyński

Na początku roku Filipek podzielił się z fanami teorią na temat tego, dlaczego Bedoes przestał wypowiadać się publicznie na jego temat. – Wydaje mi się, że po tej akcji na Cage’u z Boxdelem, Bedoes dostał od osób bardziej doświadczonych PR-owo zakaz wypowiadania się o Filipku. Albo przemówili mu do rozsądku: „Nie wchodź w ogóle w temat Filipka, bo to totalnie źle dla ciebie wygląda”. Jak taki Mandzio z Karolkiem walczą, to każdy ma coś do zyskania. Ja uważam, że Bedoes miałby więcej do stracenia niż ja do zyskania – stwierdził.

Bedoes nie odniósł się do tej wypowiedzi, za to Filipek kolejny raz zabrał głos w jego sprawie. Podczas instagramowego Q&A raper zdradził, że niedawno przypadkiem wpadli na siebie z liderem 2115. – Widziałem się z Bedoesem dwa dni temu, zupełnie przypadkowo, pod supermarketem „Groszek”, będąc przejazdem w Warszawie. Może opowiem na Cage’u, całkiem zabawna sytuacja – napisał.

Ostatni wybuch konfliktu raperów miał miejsce po tym, jak Bedoes zadzwonił do studia Cage’a. Czy dzisiejszy program Fame MMA przyniesie jego kolejną odsłonę? Przekonamy się wieczorem.

Polecane

Share This