Filipek typuje swoje wyniki na gali Fame MMA 9


2021.02.27

opublikował:

Filipek typuje swoje wyniki na gali Fame MMA 9

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na kanale Mateusza Kaniowskiego pojawiło się nowe nagranie, w którym gościnnie pojawił się Filipek. Raper związany z federacją Fame MMA typował swoje wyniki na dziewiątej gali, która odbędzie się już 6 marca. W klatce pojawi się aż pięcioro zawodników związanych ze sceną muzyczną: Popek, Kizo, Kubańczyk, Zusje oraz Ryba. Zusje stanie naprzeciw dziewczyny Artura Szpilki, Kamili „Kamiszki” Wybrańczyk, a przeciwnikiem Ryby będzie Oleh Riashentsev. Bardzo ciekawie zapowiada się także walka Kubańczyka, który który ma na koncie dwie wygrane walki, a na Fame MMA 9 powalczy o pas w kategorii 84 kilogramów z Marcinem Malczyńskim. Walką wieczoru natomiast będzie pojedynek Popka oraz Kizo.

SPRAWDŹ TAKŻE: Filipek o walce Kizo z Popkiem i swoim rewanżu z Rybą

W filmiku Mateusza Kaniowskiego Filipek typował walki na Fame MMA 9. Na pierwszy ogień poszła walka Ryby z Olehem. Filipek postawił na rapera i jest zdania, że jego były oponent wygra przez decyzję sędziów. W walce kobiet (Kamiszka vs Zusje) raper z miejsca postawił pieniądze na dziewczynę Artura Szpilki. Twierdzi, że Zusje jest twarda, ale Kamiszka ma większe doświadczenie. Kiedy panowie doszli do walki Wardęgi i Blonskyego raper postawił na Blonskyego i stwierdził, że mógłby zawalczyć z Wardęgą.

Pasowałbym na walkę z Wardęgą, mamy ten sam wzrost – stwierdził Filipek.

Na kogo artysta stawia w walce wieczoru: Popek kontra Kizo?

Uważam, że Kizo wygra przed czasem – powiedział Filipek.

Raper argumentuje to tym, że Kizo lepiej walczy w stójce, do tego trenuje z bokserami i będzie o wiele lepiej przygotowany kondycyjnie. Popek sporo schudł, ale Filipek uważa, że nie uda mu się dorównać kondycyjnie do Kizo. Ile wygra Filipek jeśli postawi na swoje typy sto złotych? Jeśli wszystkie walki wejdą to wygrałby prawie 3 miliony złotych.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This