Filipek vs Josef Bratan? Reprezentant QueQuality komentuje


2021.08.18

opublikował:

Filipek vs Josef Bratan? Reprezentant QueQuality komentuje

fot. Paweł Moszczyński

Zarówno Josef Bratan jak i Filipek pojawią się nadchodzących galach federacji, z którymi są związani. Reprezentujący barwy High League Josef jeszcze w tym miesiącu stoczy pojedynek z Cesarzem Narcyzem, natomiast reprezentant QueQuality na początku października wejdzie do klatki z Amadeuszem Ferrarim.

Josef Bratan pytany o swojego rywala przyznał, że pierwotnie miał się zmierzyć z innym raperem, ale nie udało się znaleźć dla niego przeciwnika, więc ostatecznie stanęło na pojedynku z tiktokerem. Podczas wczorajszego Q&A na swoim profilu Filipek przyznał, że w razie czego on chętnie zmierzy się z podopiecznym Malika Montany, ale tylko pod warunkiem, że High League i Fame MMA porozumieją się w kwestii organizacji takiego pojedynku.

Biorę, w open. Niech tylko federacje się dogadają ;D Bratan dobry świr – przyznał autor „Dementora”.

Na początku roku do sklepów trafił nowy album Filipka „Gambit”. Raper pracuje nad jego następcą i zdradza, że wkrótce powinniśmy usłyszeć pierwszy singiel zapowiadający kolejne wydawnictwo.

W poniedziałek mam spotkanie z managerem QQ i mam nadzieję, że w połowie września już pierwszy numer poleci. Mam 12 numerów nagranych, z tego pięć to pewniaki do singli – napisał artysta.

Polecane

Share This