Film z polskimi raperami nie trafi do kin

Reżyser tłumaczy, dlaczego zdecydował się na taki krok.


2020.09.23

opublikował:

Film z polskimi raperami nie trafi do kin

fot. P. Tarasewicz

Tworzona z myślą o srebrnym ekranie „Asymetria” Konrada Niewolskiego finalnie nie trafi do kin. Produkcja, w obsadzie której nie zabraknie raperów – m.in. Popka, Księcia Kapoty czy Faziego – będzie miała swoją premierę w formule PPV. Dlaczego? W opublikowanym na Instagramie filmie reżyser wskazuje dwie przyczyny – po pierwsze obawia się, że rząd zdąży zamknąć kina do czasu premiery filmu, po drugie – jeśli to nie nastąpi, to on nie chce, by widzowie oglądali film w maseczkach.

Tylko świnie siedzą w kinie w maseczkach – mówi autor takich filmów jak „Symetria”, „Palimpsest”, dając jednoznacznie do zrozumienia, co sądzi o obecnych zaleceniach.

„Asymetrię” będziecie mogli zobaczyć od 13 listopada. Produkcji będzie towarzyszył soundtrack, na którym pojawią się m.in. Sarius, Kabe, Kacper HTA i Gibbs. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „LeLeLe” Księcia Kapoty i Aviego. Za produkcję ścieżki dźwiękowej odpowiada Street Autonomy. Wydawnictwo można już zamawiać na Preorder.pl. Jego premierę również zaplanowano na 13 listopada.

Sprawdź też: „Wziąłem proszki na alzheimera i przypomniało mi się” – Misiek z Nadarzyna „wyjaśnia” Żuroma

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Konrad Niewolski (@n.i.e.w.o.l)

Polecane

Share This