„Wziąłem proszki na alzheimera i przypomniało mi się” – Misiek z Nadarzyna „wyjaśnia” Żuroma


2020.08.11

opublikował:

„Wziąłem proszki na alzheimera i przypomniało mi się” – Misiek z Nadarzyna „wyjaśnia” Żuroma

fot. kadr z wideo

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Żurom prawdopodobnie stracił kolejnego sojusznika – tym razem Miśka z Nadarzyna. Inicjator akcji Stop Pomówieniom podkreślając, że szanuje Miśka, mówił, że ten daje sobą manipulować, a przy okazji dementował wieści, jakoby to Kondrad Niewolski zrezygnował z jego usług w trakcie prac nad filmem „Asymetria”.

Misiu, ja cię szanowałem i szanuję, ale nie pisz bzdur. Ja sam zrezygnowałem z filmu. Jeśli on opowiada, że mnie z tego filmu wyrzucił, nie wiem skąd masz te informacje, to jest coś innego na rzeczy, bo mi tego w twarz nie powiedział. Powiedziałem ci, że jesteś fajny chłop, ale na internecie to się nie znasz, bo podchodzą cię z jakichś fałszywych kont. Bądź obiektywny w tym co mówisz, bo znamy się, lubimy. Pokłóciła nas sytuacja z Popkiem. Ja Popka wyjaśniłem, to samo z Pomidorem – powiedziałem, co o nim myślę, a ty pocisnąłeś Pomidorowi, a o Popku nic się nie odzywasz, więc ludzie nie wiedzą nawet, jakie masz zdanie o Popku – czy jest on dla ciebie w porządku, czy jednak nie – komentował Żurom.

Co na to Misiek z Nadarzyna? Twórca akcji Stop Konfidentom odniósł się do wypowiedzi Żurom, nagrywając film, w którym przypomniał mu, że nie życzy sobie, by jego wizerunek pojawiał się w materiałach na kanale Pomówieni TV.

Sprawdź też: Popek: „Żurom chciał nas skłócić z Pomidorem i zrobić na tym karierę”

Wziąłem proszki na alzheimera i przypomniało mi się, że powiedziałem ci, żebyś skasował moje filmiki, które ze mną masz. Nie życzę sobie, żebyś udostępniał je na swoim profilu. Nie zrobiłeś tego, więc teraz mam taką propozycję. Powiedziałeś, że forsa nie jest najważniejsza, że słowo jest droższe od pieniędzy, więc słuchaj – pokaż, ile masz wyświetleń moich filmików, ile na nich zarobiłeś i jak masz jaja, to przekaż te pieniądze na jakiś dobry cel – proponuje Misiek.

Mężczyzna odnosi się także do tematu usunięcia Żuroma z „Asymetrii”.

Konrad cię sam poblokował, nawet nie możesz do niego zadzwonić. Dalej kłamiesz, brniesz w to. Mówisz: „Misiek to, Misiek tamto”. Gówno cię obchodzi, co Misiek. Pilnuj swojego życia i tyle – komentuje.

Polecane

Share This