Finał Ballantine’s x Boiler Room’s True Music już w czwartek

Wśród gwiazd warszawskiej imprezy znalazł się m.in. Seth Troxler.


2017.09.20

opublikował:

Finał Ballantine’s x Boiler Room’s True Music już w czwartek

foto: mat. pras.

Finał  projektu Ballantine’s x Boiler Room’s True Music z udziałem jednego z najlepszych amerykańskich DJ-ów Setha Troxlera, odbędzie się już w czwartek 21 września w Warszawie. Tego wieczoru dla miłośników klubowych rytmów wystąpią również liczni artyści rodzimej oraz międzynarodowej sceny elektronicznej: Brodka z 12-osobowym zespołem, duet Catz’n’Dogz, Bartosz Kruczyński, Craig Richards oraz B. Traits.

Warszawa to ostatni przystanek tegorocznej edycji projektu Ballantine’s x Boiler Room’s True Music. Po koncertach, które odbyły się już w RPA, Brazylii, Hiszpanii i Rosji, przyszła pora na Polskę. 21 września miłośnicy muzyki elektronicznej ponownie będą mogli uczestniczyć w święcie klubowych rytmów. W line-upie koncertów w ramach projektu Ballantine’s x Boiler Room’s True Music znaleźli się zarówno artyści o światowej renomie, jak i ci znani lokalnie. Każdy z występujących artystów został osobiście wybrany przez headlinera projektu –  Setha Troxlera tak, by ideowo i muzycznie  stanowił część projektu True Music.Line-up Ballantine’s x Boiler Room’s

Seth Troxler – legenda amerykańskiej sceny house i techno, który od blisko 10 lat utrzymuje się w ścisłej czołówce światowych DJ’ów wystąpi jako główna gwiazda wieczoru. Obok niego na scenie można będzie usłyszeć i zobaczyć innego DJ-a, Craiga Richardsa, ikonę brytyjskiego clubbingu, rezydenta klubu Fabric w Londynie. W gronie artystów, którzy zagrają w Warszawie znajdzie się również bezkompromisowa Brodka, łącząca w muzyce to, co pozornie do siebie nie pasuje. Artystka stale eksperymentuje i szuka nowych dźwięków, inspirując się niemal wszystkimi gatunkami muzycznymi. W jej utworach można usłyszeć zarówno inspiracje muzyką sakralną, jak i brzmieniami rockowymi czy operą.  Ponadto będzie można usłyszeć również Catz’n’Dogz – producencko-dj’ski duet doceniany na międzynarodowej arenie klubowej. Artyści są założycielami i właścicielami wytwórni Pets Recordings i wpierają młodych twórców muzyki elektronicznej.

Na scenie wystąpi także Bartosz Kruczyński znany także pod pseudonimem The Phantom oraz jako ½ duetu Ptaki oraz Earth Trax, który wychował się głównie na hip-hopie z lat 90. opartym na samplach i szczególnie tą technikę wykorzystuje  w swojej twórczości. W jego muzyce można usłyszeć zarówno dubową  głębię, jak również house’ową rytmikę. W line-upie wydarzenia znajdzie się także  B.Traits – prezenterka BBC Radio 1 i DJ-ka, która znakomicie wypełnia przestrzeń na granicy gatunków: dubstep, grime, drum’n’bass, techno oraz mainstreamowej muzyki klubowej.

{reklama-eventim}

Zaproszenia na jedną z najważniejszych imprez klubowych tego roku nie będą dostępne w sprzedaży bezpośredniej. Można je będzie zdobyć na stronie internetowej www.truemusic.pl oraz poprzez kanały społecznościowe marki Ballantine’s.

Impreza Ballantine’s x Boiler Room’s True Music będzie klamrą zamykającą True Music Forum w Warszawie. 20 września, dzień przed Finałem Ballantine’s x Boiler Room’s True Music, odbędzie się Forum True Music w Warszawie, w czasie którego do stolicy Polski przybędzie ponad 100 osób z branży muzycznej, które podczas różnorodnych paneli dyskusyjnych rozmawiać będą m.in. na temat przyszłości muzyki, polskiej sceny muzycznej czy roli artystów we współczesnym świecie. Na czas wydarzenia planowane są także wywiady, warsztaty oraz konferencja prasowa. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo w mediach społecznościowych i na platformie Boiler Room.

Projekt True Music

Ballantine’s x Boiler Room’s True Music to trzecia edycja wspólnego projektu Ballantine’s, jednej z najpopularniejszych marek whisky na świecie, i platformy koncertowej Boiler Room. Projekt ma na celu zapewnienie wsparcia i rozgłosu artystom, którzy – zgodnie z dewizą marki Ballantine’s – są autentyczni i nie boją się realizować swoich marzeń. Począwszy od tych, którzy dopiero zaczynają, aż po międzynarodowe gwiazdy.

Poza niezwykłymi koncertami w ramach  Ballantine’s x Boiler Room’s True Music, w efekcie projektu powstanie także EP’ka z kawałkami stworzonymi przez Setha Troxlera wspólnie z lokalnymi producentami z państw, które odwiedził w czasie tournée. Nagrania będą dostępne bezpłatnie w formie płyty winylowej oraz w wersji cyfrowej. Wydawnictwo zawierać będzie zarówno nowe  utwory, jak i remixy dotychczasowej twórczości Troxlera.

Informacje na temat projektu są dostępne na stronie www.truemusic.boilerroom.tv .

 

Polecane

Share This