Finalistka hiszpańskiego The Voice Kids w polskiej edycji

Teraz 14-latka będzie próbowała podbić serca polskiej publiczności


2024.03.30

opublikował:

Finalistka hiszpańskiego The Voice Kids w polskiej edycji

The Voice VII edycja siodma sezon siodmy przesluchania w ciemno dzien 4 blind 4 trenerzy sesja foto

Uczestniczka sobotniego odcinka talent show telewizyjnej Dwójki jest już popularna w Hiszpanii. Teraz 14-latka będzie próbowała podbić serca polskiej publiczności. Czy uda się jej osiągnąć międzynarodowy sukces na miarę Sary James?

Przed widzami ostatnie Przesłuchania w Ciemno 7. edycji „The Voice Kids”. W sobotni wieczór poznamy ostateczny skład drużyny Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona. Wśród uczestników, którzy wystąpią na scenie, jak zawsze pojawi się wiele muzycznych talentów, m.in. Marta Porris Zalewska, która urodziła się i na co dzień mieszka w Hiszpanii.

To właśnie tam w 2022 roku nastolatka brała udział w „La Voz Kids” – hiszpańskiej wersji programu. Jej niezwykły głos i charyzma przyciągnęły uwagę dwóch z czterech trenerów, a Marta zdecydowała się dołączyć do drużyny wokalisty Sebastiána Yatra. Pod jego skrzydłami Marta rozwinęła swój muzyczny warsztat i dotarła aż do wielkiego finału! Choć 14-latka ostatecznie nie wygrała programu, osiągnęła ogromny sukces. Dodatkowo, jej wszystkie występy z programu na oficjalnym kanale YouTube hiszpańskiego „La Voz Kids” wyświetlono ponad milion razy.

W naszym materiale wideo, będącym zapowiedzią sobotniego odcinka „The Voice Kids”, możemy zobaczyć fragmenty występów Marty z „La Voz Kids” oraz zapowiedź jej występu przed Cleo, Nataszą Urbańską oraz Tomsonem i Baronem. Nastolatka postanowiła zaprezentować swoje wokalne umiejętności w przeboju „Beat It” Michaela Jacksona.

Czy Marcie Porris Zalewskiej tym razem uda się odwrócić fotele wszystkich trenerów? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Pewne jest, że jeśli Marcie pójdzie w polskiej odsłonie programu tak dobrze, jak w hiszpańskiej, możemy być świadkami narodzin międzynarodowej gwiazdy, która ma szansę osiągać sukces na miarę Sary James, zwyciężczyni 4. odsłony „The Voice Kids”.

Polecane

Share This