Fisz i Emade nagrali z Izą Lach


2013.06.17

opublikował:

Fisz i Emade nagrali z Izą Lach

Bartosz i Piotr Waglewski, czyli Fisz i Emade, to czołowi przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. Bracia współpracują ze sobą od lat, tworząc m.in. Tworzywo Sztuczne. Iza Lach jest z kolei jedną z największych nadziei polskiej muzyki w ostatnich latach. Młodą łodziankę docenił sam Snoop Dogg, który nie tylko nagrywał tracki z artystką, ale też pomaga zaistnieć jej w Stanach.

Chcieliśmy, żeby to była narracyjna opowieść, bardzo minimalistyczna i myślę, że mój lekko senny, chropowaty głos ładnie się zestroił z głosem Izy” – mówił Fisz podczas prac nad „Ostrzem”. „Choć wydawać się może, że Fisze i Emade oraz Iza rzeczywiście pochodzą z różnych muzycznych światów, niewątpliwie łączy ich szacunek do tego, co stylowe i klasyczne: Klasyk to coś, co jest ciągle świeże, pomimo tego, że już jest stare” – uzupełniała Iza.

Kolaboracja Fisza i Emade z Izą Lach jest kolejną odsłoną projektu Reebok Classic Trax, w ramach którego usłyszeliśmy już duet Pezeta i Jimka, a także utwór przygotowany Hush Hush Pony oraz siostry Przybysz.

Polecane

Share This