Flavor Flav atakuje Chucka D: „Chcesz zniszczyć to, co budowaliśmy przez 35 lat przez politykę”?

Tymczasem Public Enemy odpowiada oficjalnym oświadczeniem.


2020.03.03

opublikował:

Flavor Flav atakuje Chucka D: „Chcesz zniszczyć to, co budowaliśmy przez 35 lat przez politykę”?

fot. mat. pras.

Flavor Flav potrzebował chwili, by ustosunkować się do faktu usunięcia go z szeregów Public Enemy. Raper zaatakował na Twitterze Chucka D, który w weekend wyrzucił go ze składu.

Drwisz sobie ze mnie? Przez Berniego Sandersa? Chcesz zniszczyć coś, co budowaliśmy przez 35 lat przez politykę? Wszystko dlatego, że nie chcę poprzeć kandydata. Jestem rozczarowany tobą i twoimi decyzjami, Chuck. Nie jestem twoim pracownikiem. Jestem twoim partnerem. Nie możesz mnie zwolnić. Nie ma Public Enemy bez Flavora Flava – stwierdził.

Zespół odpowiedział oficjalnym oświadczeniem, z którego dowiadujemy się, że zadyma wokół Berniego Sandersa nie była bezpośrednim powodem usunięcia Flavora ze składu, a jedynie kroplą, która przelała czarę goryczy.

Flavor Flav był zawieszony w prawach członka od 2016, kiedy to zaginął w akcji podczas benefisu Harry’ego Belafonte’a w Atlancie w Georgii. Wcześniej nie pojawiał się na koncertach na Glastonbury i w Kanadzie, na sesjach nagraniowych i zdjęciowych. Zawsze wybierał imprezę zamiast pracy – czytamy w komunikacie, pod którym podpisali się wszyscy członkowie grupy.

Polecane

Share This