Flavor Flav zradził, że Miley Cyrus spoliczkowała go, gdy pomylił ją z inną gwiazdą

Jak incydent wpłynął na relacje artystów?


2024.02.25

opublikował:

Flavor Flav zradził, że Miley Cyrus spoliczkowała go, gdy pomylił ją z inną gwiazdą

fot. kadr z wideo

Goszcząc w „Just B with Bethenny Frankel” Flavor Flav opowiedział o zabawnym incydencie sprzed kilku lat. Raper był podekscytowany perspektywą spotkania z Gwen Stefani i kiedy tylko ją zobaczył, podbiegł do niej i zaczął rozmawiać, chwaląc cały jej dorobek. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że raper nie podszedł do wokalistki No Doubt, ale do Miley Cyrus.

Wokalistka miała podobno nie zareagować w żaden sposób, przynajmniej do czasu. Po zakończonej rozmowie towarzysz członka Public Enemy wytknął mu, że ten popełnił straszną gafę, ponieważ właśnie rozmawiał z Miley. Raper podszedł do wokalistki, przeprosił ją i zapewnił, że przecież doskonale ją zna, podobnie jak jej ojca Billy’ego Raya Cyrusa. Wtedy Miley nie pozostała obojętna na jego słowa, ale zamiast przyjąć przeprosiny, spoliczkowała go.

Po latach Flavor Flav przekonuje, że cała sytuacja nie wywołała między nimi żadnych animozji i dziś śmieją się z niej. Kilka tygodni raper udostępnił nawet zakulisowe nagranie ze spotkania z Miley na gali Grammy. Cyrus stwierdziła w nim, że nowojorski weteran zawsze nazywał ją Gwen Stefani, co sugeruje, że nadal ma w pamięci sytuację sprzed lat.

Polecane

Share This