Frank Leen przedstawia “Złudzenia” w wersji live

“Złudzenia” to trzeci singiel artysty we współpracy z wytwórnią Sony Music


2023.02.04

opublikował:

Frank Leen przedstawia “Złudzenia” w wersji live

Po świetnie przyjętych singlach “Bombonierki” i “Za późno by zapomnieć”, Frank Leen powrócił z nowym utworem “Złudzenia”. Teraz fani artysty mogą posłuchać go w wersji live.

– Czasami w relacjach pojawia się iskra, która wywołuje niewyobrażalne pożary, których nie da się ugasić. Które spalają wszystkie emocje – mówił o “Złudzeniach” Frank Leen.

“Złudzenia” to trzeci singiel artysty we współpracy z wytwórnią Sony Music Entertainment Poland. Teraz fani mogą posłuchać go na wszystkich serwisach streamingowych, a także obejrzeć teledysk do utworu stworzony przez reżysera Alex Paka.

 

O pierwszym singlu artysty, “Bombonierkach”, głośno zrobiło się już przed ich premierą, kiedy Frank Leen wykonał je na żywo po raz pierwszy podczas gościnnego występu na koncercie swojego przyjaciela, Szczyla, na jednym z największych festiwali w Polsce – Orange Warsaw Festival.

 

Robię muze, mam nadzieję, że polubicie – przedstawia się na Facebooku Frank Leen. Tobiasz Fryzowicz jest producentem, gitarzystą i wokalistą, który równie dobrze czuje się w poszukującym hip-hopie, jak w indierockowych balladach. Nagrywał ze Szczylem, Mr. Polską i CatchUpem, ale przede wszystkim pisze własną historię. Jego najnowszy singiel “Złudzenia” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Polecane

Share This