French Montana przekazał 500 tys. dolarów na cele charytatywne

"Kiedy pojechałem do Ugandy, poczułem się zobowiązany do pomocy".


2018.08.27

opublikował:

French Montana przekazał 500 tys. dolarów na cele charytatywne

foto: mat. pras.

Jeden z najbardziej popularnych klipów Frencha Montany, „Unforgettable”, został nakręcony w Ugandzie. Raper jakiś czas temu przyznał, że podróż do tego kraju zmieniła jego życie. Teraz postanowił się odwdzięczyć.

W wywiadzie dla CNN, French Montana powiedział, że dochód z remixu utworu z udziałem Adama Levine’a zostanie przekazany na cele charytatywne. Raper przekazał 500 tys. dolarów jednej z klinik znajdujących się w tym kraju.

Pochodzę z Maroka w Afryce Północnej. Mam wrażenie, że powinno to być fajne miejsce dla każdego, kto ma matkę lub dziecko. Jedną z najgorszych rzeczy jest brak odpowiedniej opieki zdrowotnej. Kiedy pojechałem do Ugandy, poczułem się zobowiązany do pomocy. Każda kobieta i dziecko zasługują na odpowiednią opiekę. To nie powinien być przywilej tylko nasze prawo – powiedział Montana. – Moje życie zmieniło się na zawsze po mojej podróży do Ugandy i jestem podekscytowany, mogąc nadal angażować moich fanów, aby wykorzystali swój głos, by propagować powszechne ubezpieczenie zdrowotne i edukację dla osób żyjących w skrajnym ubóstwie – dodał.

French Montana otrzymał amerykańskie obywatelstwo

French Montana, popularny raper związany z wytwórnią Bad Boy Records, został obywatelem Stanów Zjednoczonych. Cała sprawa miała swój początek w lutym 2017 roku, kiedy to złożył dokumenty o przyznanie mu obywatelstwa, natomiast dzisiaj w New Jersey oficjalnie przekazano dokumenty. Dzięki temu raper otrzymał możliwość m.in. głosowania w wyborach prezydenckich.

AMERYKAŃSKI SEN!! Miejsce, w którym spełniają się marzenia! Przyjechałem z Afryki Północnej, z Maroko, gdy miałem 13 lat. Nie znałem nawet angielskiego. Wszystko, co mieliśmy, to była nadzieja – napisał raper na swoim Instagramie.

French Montana urodził się i wychował w Maroku. Do USA przeniósł się w wieku 13 lat. W 2017 roku wydał dobrze przyjęty album “Jungle Rules”.

Diplo, French Montana i Lil Pump witają na imprezie

Twórcy “Deadpoola 2” dbają o należytą promocję swojego filmu, stąd gadatliwy najemnik pojawia się ostatnio w niezliczonej ilości spotów reklamowych, w których partneruje mu m.in. David Beckham, tańczy na scenie teatru w nowej piosence Celine Dion, a teraz oglądamy go także w klipie do utworu “Welcome To The Party” Diplo, Frencha Montany i Lil Pumpa. Kawałek, w którym gościnnie pojawiła się Zhavia Ward pochodzi naturalnie ze ścieżki dźwiękowej nowej produkcji studia Fox.

Polecane

Share This