French Montana znów docenia życie

French Montana przedstawia swój długo oczekiwany czwarty album studyjny


2021.11.24

opublikował:

French Montana znów docenia życie

Krążek zatytyułowany jest „They Got Amnesia” i zawiera nowy singiel „Handstand”, w którym gościnnie udzieliły się Doja Cat i Saweetie.

– Ten album odzwierciedla moją osobistą podróż, więc jest dla mnie najbardziej wyjątkowy. Bóg dał mi kolejną szansę na życie i ta muzyka mnie uzdrowiła. Jestem wdzięczny moim współpracownikom i fanom za wsparcie. Musiałem im o tym przypomnieć, bo ONI MAJĄ AMNEZJĘ! – mówi French Montana

Artysta po raz kolejny dostarcza kolekcję przebojowych hymnów. „They Got Amnesia” (prod. Hitmaka i Rick Steele) jest najbardziej szczerym i osobistym dziełem artysty w jego karierze. Rozpoczyna się dosłownym „ICU” i zabiera słuchaczy w podróż przez odkupienie, szczegółowo opisując jego historię poprzez powrót do zdrowia w ciągu ostatnich kilku lat. Płyta wskakuje na wyższy poziom wraz z „How You King”. Kawałek „Touch The Sky” z Johnem Legendem i Rickiem z trzepoczącym refrenem i wymyślnymi rymami Rozay. Następnie „Push Start” błyszczy dzięki Coi Leray. Serwując kontynuację podwójnie platynowego przeboju „Lockjaw” z 2016 roku, French Montana ponownie współpracuje z Kodakiem Blackiem w gorącym „Mopstick”. Potem przychodzi czas na „Stuck In The Jungle” z Pop Smoke i Lil Durk. French i Durk łączą się z nieżyjącym już artystą tworząc odważny hit. Cały projekt kończy refleksyjny „Losing Weight”. Album dostarcza fanom wiadomość, aby docenili życie i wszystko, co się z nim wiąże. Jako bonus, rollercoaster zatrzymuje się na remiksie jego hitu lata 2021 „FWMGAB (Remix)” z Moneybagg Yo.

French Montana udostępnił również poruszający zwiastun albumu, szczegółowo opisujący prawdziwe zmagania jego ostatnich dwóch lat. Krótki film wizualizuje narrację o wytrwałości, jaką przekazuje w swoich nowych 20 utworach. Scenariusz został napisany przez samego artystę, a wideo wyreżyserował Edgar Esteves.

French Montana ogłosił niedawno nową współpracę z Kilianem Hennessym w ramach limitowanej edycji perfum Angels’ Share od KILIAN Paris. French współpracował z Kilianem nad wszystkimi kreatywnymi elementami, nadając produktowi naprawdę wyjątkowy charakter. Limitowana edycja perfum Angels’ Share x French Montana by Kilian ma na nakrętce złoty krążek przypominający płytę z grawerowanymi łańcuszkami inspirowanymi słynnymi naszyjnikami rapera. French Montana jako pierwszy raper został też ambasadorem Global Citizen, do tego aktywnie wspiera działania humanitarne takie jak Care Morocco, która zajmuje się wspieraniem rozwoju edukacji i opieki zdrowotnej w kraju, z którego pochodzi.

Polecane

Share This