Friz ma na koncie „ze 20 tysięcy”

"Teraz nie mamy dobrego czasu, by trzymać gotówkę".


2023.02.13

opublikował:

Friz ma na koncie „ze 20 tysięcy”

fot. kadr z wideo

Mimo iż Friz kończy dziś zaledwie 27 lat, ma za sobą już blisko półtorej dekady funkcjonowania na YouTube. Twórca wideo, influencer, ale też wokalista i lider Ekipy udzielił wywiadu Michałowi Dziedzicowi z Pudelka, opowiadając m.in. o kulisach realizacji programu „Twoje 5 minut” i rozwoju projektu GENZIE. Twórca unika odpowiedzi na pytania o rozpad Ekipy, tłumacząc, że wiele rzeczy jest tam jeszcze do wyjaśnienia i zapowiadając, że przyjdzie czas na tę historię.

W pewnym momencie Friz zaskakuje gospodarza rozmowy, zdradzając, że ma na koncie „ze 20 tysięcy”. Na sugestię, że „reszta jest w akcjach, nieruchomościach”, Friz uśmiecha się i stwierdza: – Teraz nie mamy zbyt dobrego czasu, żeby trzymać gotówkę, więc nie mam takiej.

Friz podkreśla, że sporo pieniędzy wydaje, inwestując je w swój rozwój. – Jak masz 50 tysięcy i jesteś młodym człowiekiem, to nie jest wrzucanie tego w krypto czy w akcje, ale w siebie. Rozwinięcie siebie. Lubisz nagrywać? Kup sobie kamerę. Poświęć temu dwa, trzy, pięć lat – ja tak zrobiłem – zachęca.

W rozmowie twórca przybliża również niecodzienną koncepcję, jaką miałaby być organizacja otwartych poprawin. Friz przyznał, że jeśli wspólnie z Wersow zdecydują się pobrać, zrobią to w ciszy i w gronie najbliższych, ale za to na poprawiny będzie mógł przyjść każdy.

Polecane

Share This