Frontman Måneskin zdradził, że jego pierwszą miłością był James Arthur

Grupa udzieliła wywiadu serwisowi NME


2021.11.02

opublikował:

Frontman Måneskin zdradził, że jego pierwszą miłością był James Arthur

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Måneskin wzięli udział w cyklu NME FIRSTS, w którym artyści opowiadają o swoich „pierwszych razach”. I tak, na pytanie o pierwszą muzyczną miłość zaskakującej odpowiedzi udzielił Damiano David, wokalista włoskiego superbandu. Damiano przyznał, że jego pierwszym muzycznym crushem był James Arthur… Wybory reszty członków Måneskin wydają się już nieco bardziej naturalne, biorąc pod uwagę styl, w którym się poruszają – basistka Victoria De Angelis wybrała Metallikę, gitarzysta Thomas Raggi – Led Zeppelin, a perkusista Ethan Torchio – The Police.

W dalszej części wywiadu członkowie grupy mówią m.in. o pierwszej płycie w życiu, którą kupili, tatuażu, który zrobili i koncercie, na którym byli. Cały materiał możecie obejrzeć TUTAJ.

Przypomnijmy, że Måneskin ruszyli właśnie na podbój USA

Po sukcesie na Eurowizji Måneskin zawładnęli już niemal całym kontynentem. Grupa nie zamierza ograniczać się do Europy i rusza na podbój Stanów Zjednoczonych. Wejście mają atomowe, bo zaczynają od występu w programie Jimmy’ego Fallona. Włosi wykonali w jednym z najpopularniejszych tak shows w Ameryce dwie piosenki – „Beggin’” oraz najnowszy singiel „MAMMAMIA”. Zobaczcie, jak wypadli.

Klip do „MAMMAMIA” wyreżyserowanay został przez Rei Nadal i wyprodukowany przez Prettybird. Widzimy w nim zespół wracający z imprezy. Podczas podróży każdy z członków wyobraża sobie w pętli morderstwo na Damiano. Kwaśne kolory mieszają się z okropnymi scenami. Każda wizja dziwnym sposobem kończy się w samochodzie, który jest jedynym prawdziwym obiektem w tym wyimaginowanym świecie. Sama piosenka bawi się interpretacją faktów i zachowań ludzi. Podchodzi do tematu krytycznie i z dystansem. Obrazek opowiada o niepowstrzymanej chęci do żartowania z fałszywych oskarżeń, ale z perspektywy relacji między członkami zespołu. To przedstawienie klasycznej rock’n’rollowej kalki, gdzie Victoria, Ethan i Thomas dosłownie chcą się pozbyć swojego aroganckiego frontmana.

Polecane

Share This