Fundacja DKMS i SBM Label ogłaszają współpracę

Szczytna akcja labelu Solara i Białasa


2021.07.01

opublikował:

Fundacja DKMS i SBM Label ogłaszają współpracę

Fundacja DKMS i wytwórnia muzyczna SBM Label ogłosiły rozpoczęcie współpracy w obszarze edukowania i budowania świadomości na temat dawstwa szpiku. W ramach kampanii “Sekcja ratowania życia” w sklepie internetowym wytwórni SBM Store oraz na dedykowanej podstronie Fundacji DKMS można zamówić spersonalizowany pakiet dawcy szpiku. Cały proces, od zamówienia, przez wypełnienie, aż po wysyłkę zwrotną pakietu, jest bezpłatny.

“Sekcja ratowania życia” to wspólny projekt Fundacji DKMS i wytwórni muzycznej SBM Label. Celem współpracy jest edukacja oraz zwiększenie bazy potencjalnych dawców szpiku o kolejne osoby, które mogą uratować ludzkie życie, a tę ważna decyzję o rejestracji podjęły świadomie. Od teraz w sklepie internetowym SBM Store do każdego zamówionego produktu można bezpłatnie dodać spersonalizowany pakiet dawcy szpiku, który należy wypełnić, pobrać wymaz z wewnętrznej strony policzka i niezwłocznie odesłać w dołączonej kopercie zwrotnej – wystarczy wrzucić ją do dowolnej skrzynki pocztowej.

Cieszymy się, że nasze liczne działania charytatywne, które prowadzimy od lat, będziemy mogli rozszerzyć o współpracę z tak ważnym podmiotem jak Fundacja DKMS. Mamy nadzieję, że nasi odbiorcy licznie dołączą do „Sekcji ratowania życia” i zwiększą grono świadomych, potencjalnych dawców szpiku, a w przyszłości być może uda nam się przyczynić do uratowania ludzkiego życia – tak współpracę z Fundacją DKMS komentuje Dorota Turniak-Sieńko, dyrektor zarządzająca SBM Label.

Rejestracja w bazie nic nie kosztuje, jednak mogą to uczynić wyłącznie osoby pełnoletnie, cieszące się dobrym stanem zdrowia. Spersonalizowany pakiet dawcy można także bezpłatnie zamówić na specjalnej podstronie Sekcja ratowania życia (www.dkms.pl/sekcja-ratowania-zycia) na stronie Fundacji DKMS, gdzie znajdują się również szczegółowe informacje o akcji oraz warunkach, które należy spełnić, aby zostać potencjalnym dawcą szpiku.

Fundacja DKMS to niezależna organizacja pożytku publicznego, działająca w Polsce od 2008 r. Jej misją jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych. To także największy ośrodek dawców szpiku w Polsce.

SBM Label to jedna z największych wytwórni muzycznych na polskim rynku, działająca od 2016 roku. Jej artystami są m.in. Mata, Bedoes, Solar i Białas. Oprócz działalności wydawniczej i odzieżowej prowadzi także projekty specjalne w postaci własnego radia, festiwalu muzycznego i inne.

W ramach akcji “Sekcja ratowania życia” realizowanej we współpracy z Fundacją DKMS przygotowaliśmy dedykowany pakiet dawcy szpiku. Możesz dodać go bezpłatnie do każdego produktu zamówionego w SBM Store, w tym do preorderów naszych albumów.

Polecane

Share This