Gabi Drzewiecka, Julia Wieniawa i Maffashion w klipie o nerwicy lękowej

Atari Wu wydaje producencki album i zaczyna inicjatywę społeczną #PODRUGIEJSTRONIELUSTRA


2019.04.15

opublikował:

Gabi Drzewiecka, Julia Wieniawa i Maffashion w klipie o nerwicy lękowej

Dziś odbyła się premiera klipu do utworu „Lost” zapowiadającego debiutancki album producencki Atari Wu. Pod tym pseudonimem ukrywa się Michał Wasilewski, na co dzień znany z zespołu Xxanaxx. Swój udział w klipie i pomoc zaoferowały Julia Maffashion Kuczyńska, Tycjana Acquasanta, Gabi Drzewiecka, Ola Korytowska, Olga Jankowska oraz Julia Wieniawa.

Wraz z premierą klipu, Atari Wu rozpoczyna kampanię społeczną, mającą na celu przybliżenie problemu i pomoc osobom dotkniętym przez zaburzenia takie jak:  choroba afektywna dwubiegunowa, nerwica lękowa (oraz inne odmiany nerwic, fobii i natręctw) czy uzależnienia (zarówno te od substancji psychoaktywnych, jak i hazardu czy social mediów). Szczegóły akcji znajdziecie na stronie www.podrugiejstronielustra.org

Przy okazji premiery utworu Atari Wu zamieścił na swoim FB osobisty wpis, w którym tłumaczy dlaczego podjął się takiej inicjatywy.

„Po dwunastu latach zmagania się z chorobą afektywną dwubiegunową oraz dziewiętnastu z nerwicą lękową. Postanowiłem zrobić coś więcej. „


CYAN to pierwszy krążek kwadrologii CMYK, która w całości składać się będzie z czterech osobnych albumów. Materiał ten balansuje na krawędzi szeroko rozumianej muzyki elektronicznej oraz popu o szlachetnym charakterze. Zaproszeni goście to między innymi Basia Wrońska, MASZA, Olga Jankowska, Leski. O oprawę graficzną zadbał sam Atari przygotowując projekt okładki jak i komplet ilustracji dopasowanych do poszczególnych utworów. Wersja albumu którą będzie można zamówić w preorderze będzie zawierała dodatkowy numer dostępny tylko w tej opcji fizycznej płyty. Premiera płyty przewidziana jest na 31 maja 2019 roku. Preorder ruszył na tej stronie.

Polecane