Gavlyn, Solar/Białas i Miuosh w Warszawie

Koncert już w 4 lipca w klubie 1500m2 Do Wynajęcia.


2013.07.02

opublikował:

Gavlyn, Solar/Białas i Miuosh w Warszawie

W czwartek w warszawskim 1500m2 Do Wynajęcia odbędzie się impreza, na której obok Gavlyn, jednej z najbardziej utalentowanych młodych raperek na świecie, zaprezentuje się duet Solar/Białas. Raperzy wydali niedawno dobrze przyjętą płytę „Stage Diving”.

{reklama-hh}

To impreza, która w jednym miejscu połączy kilka istotnych elementów kultury hip-hop. Na scenie wystąpi energiczny duet Solar/Białas z warszawskim, premierowym koncertem promującym pierwszą legalną, wydaną 17 czerwca płytę „Stage Diving”. Wydarzeniem wieczoru podczas tej imprezy będzie z pewnością pierwszy w Polsce koncert jednej z najbardziej utalentowanych młodych raperek na świecie, pochodzącej z Kalifornii – Gavlyn, która przybywa do Europy na swoją pierwszą trasę koncertową w asyście ekipy Organized Threat w składzie: Poetic Death, Papa J, Yarah Bravo, Dj Dubplates I Dj Mike Steez. Dużą dawkę dobrego amerykańskiego rapu dopełni występ wciąż młodego, śląskiego zdobywcy złotej i platynowej płyty – Miuosha. Warszawską scenę reprezentować będzie również najmłodsza z całego składu artystka – Guova, która mimo swojej stosunkowo krótkiej kariery, posiada tysiące fanów oraz legalnie wydany album nakładem Fonografiki.

Poza koncertami, podczas imprezy członkowie warszawskiej Hip-Hop Akademii zaprezentują kilka pokazów tańca hip-hop, street dance, breakdance oraz pokazy beatboxu. Jak na każdym dobrym wydarzeniu hip-hopowym, nie zabraknie również puszek z farbą.

Polecane

Share This